PAYLAŞ

Survivor yarışmasının artık sonlarına gelinen bu günlerde, bir yarışmacı daha hayallerine veda ediyor. Bu akşam oynanacak dokunulmazlık oyunun ardından adaya veda edecek isim belli olacak. Ayrıca bu oyunla birlikte Survivor’un son konseyi yapılıyor. Peki Survivor’da bu hafta neler yaşandı?

Survivor’da seri dokunulmazlık oyunlarının ardından nefes kesen bir hafta geride kaldı. Yarışmacıların finale kalmak için kıyasıya yarıştığı oyunlarda sürpriz isimler adaya veda ederken, son elenene yarışmacı Sabriye oldu.

Sabriye’nin vedasının ardından 4 kişi kalan ünlüler takımı ve gönüllüler takımını tek başına temsil eden Ogeday Survivor yarışmasına devam eden isimler oldular.

GÖZLER BU AKŞAMDA!

Yarışmanın son dokunulmazlık oyunu ve son konseyi olacak gecede herkes büyük heyecan içinde. Dün akşam oynanan dokunulmazlık oyununu kazanan Adem rahat bir nefes alırken, şimdi gözler ikinci dokunulmazlık oyununu kimin kazanacağına çevrildi. Sema ise haftalar önceden Kıbrıs Finalini garantiledi ve yarışmacılar arasında en rahat isimlerden biri oldu. Bu akşam dünden dokunulmazlık oyununu kazanan Adem ve Sema yarışmayacak. İlhan, Serhat ve Ogeday dokonulmazlık için savaşacakken, kazanan kişinin haricinde iki kişi otomatikman aday olacak.

SURVİVOR FİNALİ NE ZAMAN?

Survivor’da artık gözler büyük finale çevrildi. Yarışmanın son 3 gününe girilen bu günlerde Kırıs Finali hakkında bir detay henüz ekranlara gelmedi. Kıbrıs Finali’nde neler yaşanacağı merakla beklenirken, Çarşamba akşamı düzenlenenecek programın detaylarının da bu akşam açıklanacağı tahmin ediliyor.

OKU ➤  Serenay'ı Es Geçti!

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın