PAYLAŞ

Survivor’da antipatik polemiği! Survivor Şahika’nın konseydeki sözlerine eski survivor Ümit Karan’dan eleştiri geldi!

Ünlüler takımının son konseyinde eleme adayı olan Şahika Ercümen’in, spor kariyeriyle ilgili yaptığı açıklamalar tepki çekti.

Survivor’ın efsane yarışmacılarından Ümit Karan, ünlüler takımından Şahiha Ercümen’in yaptığı açıklamaların antipati yarattığını iddia etti.

“YARIŞTIĞIN ZAMAN FIS”

TV8’de yayınlanan ‘Survivor Panorama’ programına konuk olan eski milli futbolcu, “Bunları söyledikçe daha çok oy kaybediyor. ‘Dünya şampiyonusun da neden yarışmıyorsun?’ diye sorarlar. Survivor’da ne yaptıysan o gösteriliyor. Bence bilinçsiz yapıyor. Bana ters tepiyor. Dalmak kolay değil, kas gerektiren bir spor. Survivor’da gücünü neden gösteremiyorsun? Kendini övmeyeceksin. ‘Megalomana bak’ derler, ama yarıştığın zaman fıs” ifadelerini kullandı.

Hakan Hatipoğlu da Ümit Karan’a destek vererek, “Şahika’nın bundan çok bahsetmemesi lazım. Sen sessiz kalacaksın, insanlar senin yaptığın başarıları görecek. Zaten merak ettiği yarışmacı için internete girip bakıyorlar. Burada yarışamazsan zamanı geldiğinde İstanbul’a dönersin” dedi.

Survivor’da antipatik polemiği!… TV8’de yayınlanan ‘Survivor Panorama’ programına konuk olan Ümit Karan, “Hazırlanıyorum” diyerek, akıllarda soru işareti bıraktı.

Ümit Karan’dan sürpriz Survivor açıklaması!

Survivor’ın eski yarışmacısı Ümit Karan, canlı yayında flaş bir açıklamada bulundu.

TV8’de yayınlanan ‘Survivor Panorama’ programına konuk olan Ümit Karan, “Hazırlanıyorum” diyerek, akıllarda soru işareti bıraktı.

Programın yorumcusu Hakan Hatipoğlu’nun “Kaptan bu aralar vücut çalışıyor musun? Seneye All-Star var da ona hazırlanıyorsun gibi hissetim” şeklindeki sözlerine eski milli futbolcu, “Hazırlanıyorum” karşılığını verdi.

Bunun üzerine Hatipoğlu, “Helal olsun. Acayip olacak. Bence doğru karar. Geçen All-Star’da eksikliğin hissedildi” dedi.

OKU ➤  Aslı Enver 'yokum' dedi!

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın