PAYLAŞ
Survivor'da Adem ve Turabi Kavga Etti!

İKİ YARIŞMACIYA DA ÇOK CİDDİ UYARI!

Ada konseyinde konuşan Acun Ilıcalı, “Kendimizi hiç istemediğimiz bir olayın içinde bulduk. Üzücü bir olay. Oyun dönüşünde Adem ve Turabi arasında çok ciddi bir tartışma yaşandı. Survivor‘da hiç istemediğimiz gerginlikteki bir tartışmaydı. Bu olayları tabii ki yaşamak istemiyoruz. İki tarafa da bu olayın çok ciddi bir uyarı olarak bizde karşılı olduğunu ve bir daha yaşanmamasını net olarak tebliğ ettiğimizi söylemiş olayım. Bu boyutta bir tartışmayı asla istemiyoruz ve tekrarlanmamasını sizden garanti şeklinde duymak istiyoruz. Sizden net beklentimiz bunun bir daha yaşamaması. Daha fazla konuşmak istemiyorum, bu konunun kapanıp acilen unutulması gerekiyor” ifadelerini kullandı.

TURABİ VE ADEM ÖZÜR DİLEDİ

Turabi Çamkıran, “Öncelikle kız kardeşlerimden özür diliyorum. Benim için oldu bitti, bir daha da olmaz. Kimse kusura bakmasın” dedi.

Survivor'da Adem ve Turabi Kavga Etti!

Adem Kılıçcı ise “Böyle güzel iki galibiyetin ardından böyle bir şey yaşanmasını ne ben isterim ne de herhangi birisi iter. Bazen uğursuzluk insanın istemediği anda gelir ve can sıkar. Suçlu veya suçsuz aramıyoruz, bir trafik kazası. Bundan sonra birbirimize konuşurken, davranırken biraz daha dikkatli olmamız gerekiyor, bunu da öğrenmiş olduk. Kadın yarışmacıların hepsi kardeşimiz, ister istemez biraz agresif olup onların da korkmasını sağladık. Kusura bakmasınlar hepsinden teker teker özür diliyorum. İnşallah bir daha böyle bir şey yaşanmaz” şeklinde konuştu.

OKU ➤  Fahriye Evcen ve eşi Burak’tan takipçilerine…

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın