PAYLAŞ

Survivor’da adaya veda eden bir kişi daha belli oldu. Survivor’da kim elendi? TV 8’de ilgiyle izlenen ve büyük heyecan kasırgası şeklinde geçen Survivor 2017’de bu hafta ve dün akşam sürekli olarak tansiyonu yüksek mücadeleler yaşandı. Survivor 2017 tüm hızıyla devam ederken ünlüler ve gönüllüler takımı arasında ada hayatında yaşanan sıkıntılar ve çekişmelerin de dozu arttı. Ünlüler takımı ödül oyunlarda bu hafta oldukça şanslıydı. Ancak ünlüler takımı dokunulmazlık oyunlarında istediklerini tam anlamıyla gerçekleştiremediler. 4 eleme adayıyla dün akşam gerçekleşen SMS oylamasına giden ünlüler takımında gerginlik had safhadaydı. Peki, Survivor’da kim elendi? İşte adaya veda eden o isim. İşte, Survivor’da adaya veda eden bir kişi daha belli oldu. Survivor’da kim elendi? başlıklı haberimiz.

Survivor’da adaya veda eden bir kişi daha belli oldu. Survivor’da kim elendi?

Survivor’da adaya veda eden bir kişi daha belli oldu. Survivor’da kim elendi? Survivor’da rakiplerinden daha düşük SMS oyu alarak yarışmaya veda eden isim İTÜ Makina Mühendisliği bölümü mezunu ve evli, bir çocu babası olan Fatih Hürkan.. Bu sounucun ardından konuşan Fatih Hürkan, kimseyi kırmak istemediğini ama oyun içinde yaşanan gerginlikler ile bir takım sorunlar yaşandığını ve bunun için üzgün olduğunu dile getirdi. Takım arkadaşları ile vedalaşan Fatih Hürkan, bu sene Survivor’un favorisi durumunda olan ünlüler takımından eski milli futbolcu İlhan Mansız ile vedalaşmadı.

Survivor’da adaya veda eden bir kişi daha belli oldu. Survivor’da kim elendi? İletişim oyununu kim kazandı?

Survivor’da adaya veda eden bir kişi daha belli oldu. Survivor’da kim elendi? Bunun ardından Survivor 2017’de dün akşam nefes kesen bir iletişim oyunu yaşandı. Ünlüler ve gönüllüler takımı dün akşam arkadaşlarından gelecek olan mektuplar için savaştılar. Oyun esnasında iki takımda da hırs ve azim oldukça üst düzeydi. Gönüllüler takımı oyunun ilk etabında ünlüler takımına hiç şans vermedi ve oyun 1-0’lık skorla gönüllüler takımına gitti. Oyunun ikinci etabında ise Şahika Ercümen ve Pınar Saka’nın güzel performansları oyunu ünlüler takımına kazandırdı. Final etabına taşınan oyun ise nefes kesti. Ünlüler takımı final etabında adeta rüzgar estirdi. Furkan Kızılay adeta hızıyla parkuru yıktı. Böylece iletişim oyununu bu hafta ünlüler takımı kazanmış oldu.

OKU ➤  Ferhan Şensoy törene evlendiği iddia edilen Elif Durdu ile katıldı

Survivor’da adaya veda eden bir kişi daha belli oldu. Survivor’da kim elendi?

Survivor’da kim elendi aşamasına nasıl gelindi?

Survivor’da adaya veda eden bir kişi daha belli oldu. Survivor’da kim elendi? Survivor’da elemeye konseyine kalacak olan 2 kişinin daha belirleneceği dokunulmazlık oyununu gönüllüler kazanmıştı. Ünlüler takımının kendi arasında oynadığı oyunda bireysel dokunulmazlığı kazanan isim İlhan Mansız oldu. İlhan Mansız’ın adını verdiği Pınar, elemeye kaldı. Konseyde en fazla adı yazılan isim olan Fatih de elemeye kalan bir diğer isim oldu. Böylelikle elemeye kalan isimler Şahika, Adem, Fatih ve Pınar oldu. dün akşamgerçekleşen ada konseyinde ise Survivor 2017’ye veda eden isim oldu. Survivor’da bu hafta adaya veda eden isim Fatih Hürkan oldu.

İlhan Mansız, ‘Sabriye’deki çıkışı görmezden gelemezdim’ dedi

Survivor’da adaya veda eden bir kişi daha belli oldu. Survivor’da kim elendi? Survivor’da adaya veda eden bir kişi daha belli oldu. İlhan Mansız bir önceki hafta için Sabriye’nin yükselen performansından bahsetti ve bu yüzden 7 oyun kaybeden Pınar’ın adını vereceğini sözlerine ekledi. Ünlüler takımı yaşanan bu gelişmenin ardından kısa süreli bir şok yaşarken bazı yarışmacılar İlhan’ın kararını doğru bulurken, takımda bu karara tepki gösterenlerde oldu.

Fatih Hürkan ile İlhan Mansız arasındaki gerginliğin sebebi

Survivor’da adaya veda eden bir kişi daha belli oldu. Survivor’da kim elendi? Fatih Hürkan ve İlhan Mansız arasında bir oyun sırasında büyük bir kavga çıktı. Fatih önce anlamadığı oyunu İlhan’a sordu, İlhan cevabı verdikten sonra sinirlerine hakim olamadı ve ‘dinlemiyorsunuz, oyuna konsantre olmuyorsunuz’ diyerek ayağa kalktı. Fatih Hürkan’ın üzerine yürüyen İlhan Mansız’ı takım arkadaşları güçlükle sakinleştirirken, Fatih Hürkan, İlhan Mansız’ın kendisine haksızlık yaptığını dile getirdi.

OKU ➤  15 Mayıs 2017 Pazartesi Reytingleri

Sedat’ın konseye verdiği tepki

Survivor’da adaya veda eden bir kişi daha belli oldu. Survivor’da kim elendi? Sedat ve İlhan’ın dün akşamyayınlanancak bölüm ömcesinde sert sözler sarf ederek kavga ettikleri görülüyor. Yeni bölüm tanıtımında Sedat ve İlhan arasında sembol oyununda yaşananlar üzerine tartışma çıkıyor. Tartışmayı diğer yarışmacılar sakinleştirmeye çalışırken, ikili kavga edecek kadar birbirlerine yakın mesafede tartışmayı sürdürdükleri gözüküyor.

Survivor’da adaya veda eden bir kişi daha belli oldu. Survivor’da kim elendi? Fatih Hürkan kimdir?

Fatih Hürkan, 14 Eylül 1971 yılında İstanbul’da doğmuştur. İTÜ Makina Mühendisliği bölümü mezunu olan Fatih Hürkan, 1998’de Best Model of Turkey’de 2. seçildi ve mankenliğe başladı. 1998’de başrolünü Emrah’ın oynadığı Unutabilsem (Kaya Ererez/TV) dizisinde küçük bir rolle ilk kez kamera karşısına geçti. Bulut Bey ile başrole geçti, daha sonra kötü adam rollerinin aranan ismi oldu.

Bir süre Şahika Tekand Studio’sunda oyunculuk eğitimi aldı. Tevfik Gelenbe Tiyatrosu’nda Aman Hayret, Biraz Gayret oyunuyla da sahnede profesyonel oldu. Kral TV’de sunuculuk yaptı ve 100’ün üzerinde Reklam filminde rol aldı. 2 sinema filminde yer aldı.

Önemli filmler

1999 – Kahpe Bizans (Gani Müjde)
2006 – Kıyamet (Savaş Erişçi)

Survivor’da adaya veda eden bir kişi daha belli oldu. Survivor’da kim elendi? Fatih Hürkan, ada konseyinde kendisini şu sözlerle tanıttı;

“İstanbul’da yaşıyorum aslen Samsunluyum. Çok uzun zamandır Survivor’a gelmeyi istiyordum. Hayatımda mücadele ve savaş hep vardı. Tam benim için olduğunu düşünüyordum. Çok teşekkür ederim en azından burada oturuyorum.

OKU ➤  Dünya magazin gündemi

Spora çocukluğumda Judo ile başladım. İstanbul şampiyonluğum var. Ortaokulda kaleciliğe geçtim. Uzun dönem kalecilik yaptım, profesyonelde 4 yıl sürdü.

Sonra oyunculuğa geçtim ama sporu hiç bırakmadım. Bir dönem ninjutsu yaptım. Haftanın üç günü halı saha, bir günü voleybol dört günde crossfit yapıyorum. Oyunculuğu epey zamandır yapıyorum.

Bir dönem annemin rahatsızlığı nedeniyle ara verdim. Annemi kaybettiğim dönemde şov dünyasından geri düştüm. Kokusunu her zaman özlediğim bir oğlum ve eşim var.”

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın