PAYLAŞ

Survivor 2017 gönüller takımında eleme potasına giren Berna, Erdi, Bulut ve Gökhan’dan gelen SMS oyları sonucu Bulut, Survivor’a veda etti.

Gönüllüler takımının kendi arasında gerçekleştirdiği oylama ve bireysel dokunulmazlık oyunlarının ardından elemeye kalan isimler belli oldu. Berna, Erdi, Bulut ve Gökhan Survivor’da eleme adayları olarak SMS oylamasına çıktı.

BULUT ADAYA VEDA ETTİ

Gönüllüler takımından Bulut Özdemiroğlu gelen SMS oyları sonucu Surivor’a veda etti. Bulut Özdemiroğlu elenmesinin ardından gözyaşlarına hakim olamadı…

Eleme adayları neler söylediler?

Bulut: Elimden gelen mücadeleyi yapıyorum. Geriden başlamak ve tek başına adapte olmak zor oldu. Sayı alamıyorsak bile takımı ateşlemek lazım. Daha yeni adapte oluyorum. Mücadele etmeye geldim ve buraya gelmek için de mücadele ettik. Yatmaya, uyumaya değil mücadele etmeye geldim. Elimden geleni yapacağım.”

Gökhan: “Hiç bir zaman Volkan’la kin beslemedik. Bu akşam beni söylerken 2,5 haftadır performansımda düşük olduğunu söyledi, ben sakatlıktan çıktım geldim ve oyun kaybetmedim. Sembol kazandım. İletişim ödüllerinde oyun kaybetmedim. Performans olarak konuşacaklarsa asıl oyun alamayan arkadaşlara baksınlar. Oyun içinde oyunlar olabiliyor. Bunları da bilerek buraya geldik.”

Erdi: “Beşinci kez aday oluşum. Son haftalarda çoğunluk aday olunca Erdi’nin sözleriyle örnek verip devam ediyor. Ben buradayım sıkınt yok. Geldiğim, konuştuğum ne varsa aynı şekilde devam ediyorum. Vaatlerde bulunmuyorum. Ben buraya tek başına Erdi Ünver olarak geldim. “Ortak malı köpekler yemez” diye bir söz var. Survivor karakterin dirayet sınavıdır.”

OKU ➤  Reis'in galası yapıldı

Berna: “Erdi’yle aynı potada olmak iyi bir his değil. Kendi doğrularımdan yola çıkarak hareket ettim. Ogeday ve Elif’le tartışmalarımız oldu. Samimiyetsizlikleri ve bunları hak ettiğimi düşünmüyorum. Ben buraya Survivor’ı yaşamaya ve parkurları yaşamak için geldim. Üzgünüm inşallah gitmem. Mücadele ve hırsı gösterdiğimi düşünüyorum.”

SURVİVOR’DA KİM ELENDİ?

Gün geçtikçe şartların biraz daha ağırlaştığı Survivor’da bir konsey daha gerçekleşti. Dokunulmazlık oyunlarını kaybederek toplamda 4 eleme adayı belirlemesi gereken Gönüllüler Takımı yarışmacıları adaya veda etmesini istedikleri isimleri yazmışlardı. Daha önce Erdi ve Berna’nın eleme adayı olduğu Gönüllüler Takımı’nda ikinci konseyde de Bulut ve Gökhan potaya çıkarıldı. Toplamdaki 4 isimden en az halk desteği alan yarışmacı survivor’a veda etti. Survivor 2017’de gönüllüler takımında adaya veda eden isim Bulut Özdemiroğlu oldu.

MANTI ÖDÜLÜ ŞOKE ETTİ

Survivor’da bu akşam oynanan ödül oyununda izleyenler oldukça heyecan dolu dakikalar yaşadı. Ünlüler ve gönüllüler takımı bu akşam oynanan ödül oyunu öncesinde, Acun Ilıcalı tarafından açıklanan ödülü görünce şok oldular. Mantıyı gören iki takım yarışmacılarının adeta ağzı sulandı. İki takımıda zor bir parkur bekliyordu. Oldukça yorucu olan parkurun ilk etabını gönüllüler takımı kazandı. İkinci etapda ise ünlüler takımı oyunu sonuna kadar zorladı. Fakat Ogeday’ın müthiş performansı oyunu gönüllüler takımına kazandırdı. Gönüllüler takımı böylece uzun bir aradan sonra ilk defa düzgün bir yemek yediler.

OKU ➤  En büyük aşkım Özlem

Survivor 2017’de Erdi’den Bulut’a ilginç sözler!

Gün geçtikçe şartların biraz daha ağırlaştığı Survivor’da bir konsey daha gerçekleşti. Dokunulmazlık oyunlarını kaybederek toplamda 4 eleme adayı belirlemesi gereken Gönüllüler Takımı Yarışmacıları adaya veda etmesini istedikleri isimleri yazdılar. Sıra Erdi’ye geldiğinde ise izleyenler genç yarışmacının ilginç ifadelerine tanıklık ettiler.

Göz6 yarışmasından tanıdığı Bulut’un sadece bahaneler ürettiğini dile getiren Erdi, “İstanbul’da ‘Ben parkurlarda konuşurum’ dedin. Burada dut yemiş bülbüle döndün.” dedi.

“Kasap Hayri ile manav Hüseyin’i mi bekliyordun?”

Sözlerine devam eden Erdi, “Geldin buraya ‘sakatım’ dedin. Oyunlardan kaçtın. ‘Burada milli sporcular varmış’ dedin. Neyi bekliyordun? Kasap Hayri ile manav Hüseyin’i mi? İstanbul’da konuşmak kolaydı? Hadi konuş! Parkurlar cevapsız sorularla dolu…” ifadelerine yer verdi.

ELEMEYE KALAN İSİMLER!

1. Erdi Ünver
2. Berna Keklikler
3. Gökhan
4. Bulut

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın