PAYLAŞ

Survivor Yiğit İzik kimdir?

Survivor 2017’nin dördüncü haftasında düzenlenen eleme konseyinde en çok adı yazılan isimlerden biri olan Yiğit İzik, eleme konseyine kaldı ve dün akşam yapılan oylamadaü elendi. Survivor Yiğit kimdir? İşte Yiğit İzik hakkında bilgiler ve fotoğraflar…

Yiğit İzik, 21 Nisan 1986 tarihinde İzmir Karşıyaka’da doğdu. Okul hayatına Karşıyaka’da başladı ve devam etti. Orta ve lise yıllarında basketbol oynadı. 2009 yılında modellik yarışmasında birincilik elde ederek mankenlik hayatına başladı. 2010 yılında ise Best Model yarışmasına katıldı ve 5.oldu.

Daha sonra çeşitli organizasyonlarda podyuma çıktı. Kısa süreli oyunculuk deneyimi yaşadı. İki yıldır evli olan Yiğit, haftada 4 gün fitness yapıyor.

Yiğit, Survivor’a katılma amacını: ‘Hayatımın en güçlü, en farklı deneyimini yaşamak istiyorum’ sözleriyle anlatıyor. Survivor’un dördüncü haftasında düzenlenen ada konseyinde adı en çok yazılan isimler arasında olan Yiğit eleme konseyine kaldı. Bu sonuç sonrası Yiğit şöyle konuştu: “Beklediğimiz bir sonuçtu. Biliyorduk böyle bir durum tahmin ediyorduk. Ben nasıl geldiysem öyle gitmesini de bilirim. Tabii daha hiçbir şey belli değil. Erdi gibi fazla kelime yapan bir insan değilim. Doğruları söyleyen bir insanım genelde. Hiç bir şey yapmayıp adada yatan insanlar da belli. Bunu herkes görüyor. Hakkımızda hayırlısı.”

OKU ➤  Survivor'da kim elendi? İletişim ödülünü kim kazandı?

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın