PAYLAŞ

Survivor takımları oy kullandı mı? Kim elemeye kaldı? Survivor takımları oy kullandı mı? Dominik’te bulunan Survivor 2017 yarışmacıları 7 Haziran 2015 seçimlerinde oy kullanamamıştı.

TV8’in fenomen yarışma programı Survivor 2017 yarışmacıları tıpkı 7 Haziran 2015 seçimlerinde olduğu gibi oy kullanamadı.

Türkiye aylardır anayasa değişikiliği ve referandumu konuşurken, Survivor için Dominik Cumhuriyeti’ne giden yarışmacıların, 22 Ocak’tan itibaren Türkiye’yle bağlantıları tamamen koptu.

Dolayısıyla referandum kararının alındığını Survivor yarışmacıları öğrenemedi.

Peki Survivor yarışmacıları oy kullanabildi mi?

Bu soru 2015 yılındaki Survivor yarışması sırasında da soruldu.

TV8’in fenomen yarışma programı Survivor 2017 yarışmacıları tıpkı 7 Haziran 2015 seçimlerinde olduğu gibi oy kullanamadı.

Survivor’da dokunulmazlığı hangi takım kazandı, elemeye kalan son isim kim oldu?

TV8’in reyting rekortmeni yarışma programı Survivor’da, dün akşam dokunulmazlık oyununu kazanan takım ve haftanın dördüncü eleme adayı belli oldu.

Survivor’ın son bölümünde oynanan dokunulmazlık oyununu Gönüllüler takımı kazandı.

Ünlüler takımının yaptığı ada konseyinde adı en çok yazılan Pınar; Berna, Gökhan ve Sabriye’nin ardından elemeye kalan dördüncü ve son isim oldu. Survivor’ın son bölümünde oynanan dokunulmazlık oyununu Gönüllüler takımı kazandı.

Ünlüler takımının kendi arasında oynadığı bireysel dokunulmazlık oyununu ise Şahika kazandı. Şahika’nın bireysel dokunulmazlığı kazandığı için adının yazılamayacağı ada konseyinde adı en çok yazılan Pınar oldu.

Survivor’a pazartesi ve salı günü oynanacak ödül oyunlarının ardından Berna, Gökhan, Sabriye ile Pınar’dan en az SMS oyunu alan veda edecek.

OKU ➤  Çelik konser ortasında balık ikramı yaptı

 

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın