PAYLAŞ

Survivor Sabriye’den Sedat’a şok cevap!

Çılgın Sedat, best-of’da kazandıkları ödül oyunu sonrası takım arkadaşı Sabriye Şengül’den bir ricada bulundu. Ancak beklemediği bir yanıt aldı.

‘Survivor 2017’nin dün akşam yayınlanan bölümünde; Sedat Kapurtu, ödül oyunu sırasında Sabriye Şengül ile yaşadığı tartışmanın ardından bench’te oturan takım arkadaşının yanına gelerek ricada bulundu.

“ÇOK AĞIR LAFLAR SABRİYE”

‘Çılgın’ lakaplı yarışmacı, “Bak kardeşim senden bir ricam var. İki tane avladım var. Sen bana en başta geldin ‘Sedat abi ben seni çocuğun için seviyorum’ dedin. Bak onlar izliyor. Bir daha bana ‘Etek, kıvırma’ gibi sözler kullanma. Şahsıma hakaret et. ‘Sen nasıl bir herifsin, kötüsün, pisliksin’ dedi. Senden ricam evlatlarım için bir daha öyle söyleme. Allah rızası için benim seninle kavga etme şansım yok, anladın mı? ‘Kıvırma, etek giy’ gibi laflar çok ağır Sabriye. Beni düşünmüyorsan o evlatlarım için bana bir daha o kelimeleri kullanma” ifadelerini kullandı.

“BEN DE DURAMAM”

Sabriye’nin bu ricaya yanıtı ise “Bana şey yaparsan ben de sana şey yaparım. Kötü davranıyorsun. Evlatlarına saygım sonsuz ama bana kötü davranırsan ben de duramam. Bu benim zaafım. Herkesin var. Sonuçta anamız, babamız bizi ilziyor” şeklinde oldu.

OKU ➤  TV'lerde 'sağlıklı yaşam ürünleri' satan doktor öldü

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın