PAYLAŞ
Ünlüler takımının olay ismi Sabriye Şengül, bir süredir gergin olduğu yarışmacı arkadaşlarının kendisiyle yakınlaşmasından ötürü "Adem kıskanıyor olabilir" diyerek, ilginç bir yorumda bulundu.

Survivor Sabriye’den iddialı çıkış! Adem beni kıskanıyor

Ünlüler takımının olay ismi Sabriye Şengül, bir süredir gergin olduğu yarışmacı arkadaşlarının kendisiyle yakınlaşmasından ötürü “Adem kıskanıyor olabilir” diyerek, ilginç bir yorumda bulundu. İşte, Survivor Sabriye’den iddialı çıkış! Adem beni kıskanıyor, başlıklı haberimiz…

Survivor’da dün akşam büyük bir mücadeleye sahne olan dokunulmazlık oyununda, 2-1’lik skorla gülen taraf gönüllüler takımı oldu.

Best-of’da boy gösteren Serhat Akın, ada konseyinde Acun Ilıcalı’nın “oyunu bilerek bırakıp bırakmadığı” yönündeki sorusuna, “Ayağım tam iyileşmedi. Şu anda yüzde 40’la oynuyorum. Takım için elimden geleni yaptım. Bir yerde insanın gücü bitiyor. Benim de gücüm bitti yoksa sonuna kadar tutardım. Sakatlığım nedeniyle 3-4 hafta yarışmadım, kollarıma çok yük bindi. Elimden geleni yapmaya çalışıyorum, ama olmadı” yanıtını verdi.

Eski milli futbolcu, “Benim vücut yapımda kolum değil, bacaklarım güçlü. Kötü yarışmadım. Üzerime düşenin fazlasını yaptığımı düşünüyorum. Son oyunda gücüm kalmadı. Benim de gücüm bu kadardı” şeklinde konuştu.

SABRİYE ŞENGÜL KİMDİR?

Survivor Sabriye’den iddialı çıkış! Adem beni kıskanıyor… Sabriye Şengül, 1988 yılında Trabzon’da dünyaya geldi. 2006 yılında boksla tanışan Sabriye Şengül’ün hayatı bu tarihten sonra değişti. Sabriye Şengül, 2006 yılında boksla tanıştı. Spor hayatına hentboll oynayarak başlayan Sabriye Şengül, tavsiye sonrasında kickboks’a yöneldi.

Sabriye Şengül, 1988 yılında Trabzon’da dünyaya geldi. 2006 yılında boksla tanışan Sabriye Şengül’ün hayatı bu tarihten sonra değişti. Sabriye Şengül, 2006 yılında boksla tanıştı. Spor hayatına hentboll oynayarak başlayan Sabriye Şengül, tavsiye sonrasında kickboks’a yöneldi.

Hayatında sporun önemli bir yer tuttuğunu belirten Sabriye Şengül’ün en öne çıkan özelliği ise hırslı bir kimliğe sahip olması. Verdiği röportajlarda her fırsatta sporun hayatındaki önemini anlatan Sabriye Şengül, spor hayatını şu sözlerle anlatıyor: “Önceleri hentbol oynuyordum. Hırslı, mücadeleci ve pes etmeyen bir yapım var. Antrenmanlarda ve maçlarda bu yapımdan dolayı sertleştiğim oldu. Hocalarım, ‘Sabriye hentbolcular bize lazım. Sen boks ile uğraş’ deyince neden olmasın dedim. Boksta ve Kickboskta 3 Türkiye şampiyonluğum var. Uluslararası boks şampiyonluğum ve K1 Dünya Karması şampiyonluğum bulunuyor.”

OKU ➤  Tiyatrocu Orhan Yücel, intihar etti!

Acun Ilıcalı’dan ‘All Star’ açıklaması

Survivor Sabriye’den iddialı çıkış! Adem beni kıskanıyor… Survivor yarışmasının yapımcısı ve yorumcusu Acun Ilıcalı, ada konseyinde yaptığı açıklama ile ilerleyen zamanlarda ‘All Star’ yapılacağını duyurdu.

Survivor yarışmasının yapımcısı ve yorumcusu Acun Ilıcalı, ada konseyinde yaptığı açıklama ile ilerleyen zamanlarda ‘All Star’ yapılacağını duyurdu.

Ada konseyinde konuşan Acun Ilıcalı, “İleride, ne zaman yapacağımız belli olmaz. All star yapacağız. ‘Önümüzdeki sene All Star yap’ diye baskı var. Hızlar acayip derecede arttı. Performanslar olağanüstü boyutta. Her seferinde daha çok zevk alıyoruz. Performansı yüksek yarışmacıları biz de görmek istiyoruz, seyircimiz de görmek istiyor. Başka Survivor’larda yıldız olacak isimler, burada nefes nefese Oyun bitiriyor” ifadelerini kullandı.

İki sezon önce gerçekleşen ve büyük bir heyecana sahne olan Survivor All Star’ın galibi Turabi Çamkıran olmuştu.

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın