PAYLAŞ

Survivor Sabriye Şengül ödüle gitmeyi neden reddetti

Survivor Sabriye Şengül ödüle gitmeyi neden reddetti? Survivor’da sembol oyununu kazanan Furkan Kızılay, mor odaya Sabriye Şengül’ü götürmek istedi. Ancak Sabriye, yakın arkadaşı Adem Kılıççı yanında olmadığı için gitmek istemedi.

‘Survivor 2017’nin dün akşam ekranlara gelen bölümünde çok ilginç bir olay yaşandı.

Erkeklerde sembol oyununu kazanıp iki hafta boyunca dokunulmaz olan Furkan Kızılay, mor ada için Sema Apak, İlhan Mansız ve Sabriye Şengül’ün isimlerini söyledi. Ancak Sabriye, Adem Kılıççı yanında olmadığı için bu jesti geri çevirdi.

Adem, “Kardeşim çok teşekkür ederim. Adem olmadığı için gitmek istemiyorum” diyen Sabriye’ye, “Seni götürmesini ben söyledim. Sen git” karşılığını verdi.

Furkan, ısrara rağmen kararından dönmeyen Sabriye’nin yerine diğer bir takım arkadaşı Pınar Saka’yı seçti.

Sabriye Şengül, Survivor 2017’deki macerası devam ediyor. Sabriye Şengül, yarışmalarda bugüne kadar katılım gösterdiği 112 oyundan sadece 34 galibiyeti var. Survivor ünlüler kadrosunun en güçlü isimlerinden biri olan Sabriye Şengül hakkında merak edilenleri bu haberimizde sizler için derledik.

SABRİYE ŞENGÜL KİMDİR?

Sabriye Şengül, 1988 yılında Trabzon’da dünyaya geldi. 2006 yılında boksla tanışan Sabriye Şengül’ün hayatı bu tarihten sonra değişti. Sabriye Şengül, 2006 yılında boksla tanıştı. spor hayatına hentboll oynayarak başlayan Sabriye Şengül, tavsiye sonrasında kickboks’a yöneldi. Hayatında sporun önemli bir yer tuttuğunu belirten Sabriye Şengül’ün en öne çıkan özelliği ise hırslı bir kimliğe sahip olması.

OKU ➤  Böyle müzik tutkusu görülmedi

Verdiği röportajlarda her fırsatta sporun hayatındaki önemini anlatan Sabriye Şengül, spor hayatını şu sözlerle anlatıyor:

“Önceleri hentbol oynuyordum. Hırslı, mücadeleci ve pes etmeyen bir yapım var. Antrenmanlarda ve maçlarda bu yapımdan dolayı sertleştiğim oldu. Hocalarım, ‘Sabriye hentbolcular bize lazım. Sen boks ile uğraş’ deyince neden olmasın dedim. Boksta ve Kickboskta 3 Türkiye şampiyonluğum var. Uluslararası boks şampiyonluğum ve K1 Dünya Karması şampiyonluğum bulunuyor.”

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın