PAYLAŞ

Survivor Nagihan’a eski eşten çirkin tuzak! Sruvivor yarışmasında tanınan Nagihan Karadere’nin çıplak fotoğrafı ortaya çıktı. Nagihan Karadere, eski eşini suçladı! Survivor Nagihan’a ait olduğu iddia edilen fotoğraf sosyal medyaya sızdı.

Fenomen yarışma programı Survivor’da adını duyuran eski milli atlet Nagihan Karadere’nin çıplak fotoğrafının sosyal medyaya sızması gündeme bomba gibi düştü.

Karadere, Twitter hesabından boşandığı eşini suçlayarak olayla ilgili savcılığa başvurduğunu açıkladı.

Kendisine ait olduğu iddia edilen çıplak fotoğrafların sosyal medyaya düşmesi yüzünden zor günler geçiren Ebru Şallı’dan sonra Survivor Nagihan Karadere’nin de çıplak pozu internete sızdı.

Star TV’de yayınlanan Duymayan Kalmasın programında yayınlanan Nagihan Karadere’nin söz konusu çıplak fotoğrafında omzuna dolanan bir erkek kolu görünüyor.

Sosyal medya hesabından açıklama yaptı Nagihan Karadere bu haber sonrası Twitter hesabından ‘Tehdit ve şantajla bu ülkede kimse bir yere varamaz’ başlığıyla şu açıklamayı yaptı:

“Namusumu teslim ettiğim evlendiğim çocuğumun babası olan insan onda kalan fotoğraflarımı basına servis edip beni kötü anne olarak göstermeye çalışıp velayeti bahane edip yasal olarak beni haraca bağlamaya çalışmaktadır. 2 gündür kızımla beraber savcılıktayım. Türk adaletine sığınıyorum. Gereken cevabı hakimlerimiz ve savcılarımız verecektir. Saygılarımla.”

Survivor Nagihan’a eski eşten çirkin tuzak! Sruvivor yarışmasında tanınan Nagihan Karadere’nin çıplak fotoğrafı ortaya çıktı. Nagihan Karadere, eski eşini suçladı! Survivor Nagihan’a ait olduğu iddia edilen fotoğraf sosyal medyaya sızdı.
OKU ➤  Kadir İnanır’ın sevgilisine 1 yıl 3 ay hapis cezası!

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın