PAYLAŞ

Survivor kavga dolu. Berna Keklikler kimdir

Survivor kavga dolu. Berna Keklikler kimdir. Televizyonda ilgiyle izlenen yarışma programı Survivor’da beklenmedik bir kavga herkesi şoke etti.

Yarışmada zaman zaman yaşanan gerginliklerden biri bu defa Gönüllüler Takımı’nda patladı.

İşte o gerilimle ilgili detaylar:

Gönüllüler Takımı’nda Berna ve Elif birbirinin üzerine yürüyüp kavga etti. Gözler Acun Ilıcalı’ya çevrildi. Elif ile Berna’nın bu çok sert kavgasından sonra yarışmacıların diskalifiye olup olmayacakları tam bir merak konusu.

VİDEOYU İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Gönüllüler adasında tansiyon bir anda yükseldi. Berna Keklikler, tüm takımı karşısına aldı.

Berna, neredeyse bütün takımla kavga etti. Önce Ogeday’ı itti ardından da Elif’le tartıştı ikili birbirine girdi.

ACUN’UN KURALINI ÇİĞNEDİLER

Berna ve Elif’in fiziksel temaslı kavgasını takım arkadaşları zor ayırdı. Acun Ilıcalı her fırsatta yarışmacıları birbirlerine yönelik fiziksel temasta bulunmamaları konusunda uyarıyor.

Bu uyarılar sonrası Ilıcalı’nın Berna’yı uyarıp uyarmayacağı da merak konusu.

Yaşanan bu gerilimi yüksek olayların ardından herkes Elif ve Berna’nın adadan diskalifiye olup olmayacağını da merak ediyor. Eğer iki yarışmacı da Survivor adasından diskalifiye edilirse adada tüm dengeler birleşme partisine çok az bir zaman kala yeniden değişecek.

Berna Keklikler’in takım arkadaşı Elif ile yaşadığı kavganın görüntüleri kafalarda soru işareti bıraktı. Elle müdahalenin olduğu görüntüler ‘diskalifiye mi edilecek?’ sorusunu gündeme taşıdı. Daha önce de benzer tartışmalar yaşayan Berna Keklikler’in akıbeti yeni bölümde netleşecek. Peki, Berna Keklikler kimdir, kaç yaşında? İşte, hakkındaki detaylar!

OKU ➤  Arda Turan ile Aslıhan Doğan cephesinde yeni gelişme

Berna Keklikler kimdir?

Berna Keklikler, Survivor Gönüllüler’inin en iddiaları isimlerinden biri olarak göze çarpıyor. Sık sık takım arkadaşlarıyla problem yaşayan ve kaybettiğinde hırsı nedeniyle gözyaşlarına boğulan Berna Keklikler, Almanya’da doğdu.

Üç senedir İstanbul’da kardeşiyle beraber yaşayan yarışmacı, ekonomi bölümünden mezundur.

Almanya’da katıldığı güzellik yarışması Miss Turkuaz Germany’iyi kazanmıştır. Survivor performansıyla spor geçmişi olduğunu belli eden Berna Keklikler, Fıtness, crunch ve yüzme sporlarıyla ilgilenmiştir.

26 galibiyet, 27 mağlubiyeti olan Berna Kekliler, 111 ile 10. sırada bulunuyor.

Berna Keklikler, daha önceki yarışması Göz6’da erkekler takımından Zeyd ile kameralar önünde aşk yaşamış bu sayede de dikkatleri üzerine çekip bir hayran kitlesi edinmişti.

Göz6 yarışması finali doğru giderken de Berna Keklikler sevgilisine attığı tokatla olay olmuştu.

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın