PAYLAŞ

Survivor Berna’dan müthiş iddia!

‘Survivor 2017’nin geçtiğimiz gün yayınlanan bölümünde, oyun sonrası galibiyete sevinen gönüllülerden Berna Keklikler, arkadaşlarına eşlik edemediği için neye uğradığını şaşırdığını söyledi.

Gönüllüler takımındaki bazı kişiler tarafından dışlandığını savunan Berna Keklikler, “Doğruları söylediğim için benimle ilgili kavga çıkarabiliyorlar. Ne zaman konuşsam tartışmaya dönüşüyor ya da hakarete uğruyorum” dedi.

Başarılı yarışmacı, “Bugün oyun alanına giderken birbirine sarıldılar ama ben gruba dahil olamadım. Bugün neye uğradığımı şaşırdım. Beynimden vurulmuşa döndüm” ifadelerini kullandı.

Flaş bir iddiada bulunan Berna, “Takım aradaşımız Anıl finali yaptığında dışlanmış gibi hissettim. Hepsi birbirlerine sarıldılar. Bir anda takımın dışında kaldığımda üzüldüm ve geri çekilmek zorunda kaldım. O manzarayı görmeliydiniz. Araya giremedim. Burçak beni çekti, bu sefer omuz yedim suratıma. Elimi geri çekip bench’e geri döndüm” şeklinde konuştu.

Berna Keklikler kimdir?

Almanya doğumlu olan Berna Keklikler, İstanbul’da kardeşiyle yaşamakta. Ekonomi eğitimi alan Berna Keklikler, Almanya’da katıldığı güzellik yarışması, Miss Turkuaz Germany’iyi kazandı. Fıtness, crunch ve yüzme sporlarıyla ilgilenmekte olan Berna Keklikler, oyunculuk ve modellik ile uğraşıyor.

2016’nın Eylül ayında TV8’de başlayan Göz6 programına katılarak Survivor hedefi için ilk adımını atan Berna Keklikler, Göz6 evinde finale çıkarak, Kızlar Takımı’nın şampiyonu oldu ve Survivor 2017’ye katılma hakkını kazandı.

Sinemaya düşkün bir insan olduğunu ifade eden Berna Kekklikler, başta bale, buz pateni, yüzme, veleybol olmak üzere pek çok spor dalı ile ilgilendiğini ve haftanın her günü mutlaka spor yaptığını ifade ediyor.

OKU ➤  Kanal D'den ayrılan Seda Akgül hangi kanalla anlaştı?

Survivor’a katılma sebebini maceracı ve savaşçı ruhuna bağlayan Berna Keklikler, doğaya çok düşkün olduğunu ve ada şartlarına kolayca uyum sağlayacağını söylüyor.

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın