PAYLAŞ

Survivor 33. bölüm fragmanı izle! Survivor’da eleme adayları kimler?

Survivor 33. bölüm fragmanı yayınlandı. Survivor yeni bölümde Ünlüler ve Gönüllüler haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu için karşı karşıya gelecekler.

Öte yandan bugünkü oyunda Adem gözünden sakatlanıyor.

Konseyde  bir ilk gerçekleşiyor

TV8’in haftanın 5 günü yayınlanan ve heyecanla takip edilen yarışma programı Survivor’ın 33. bölüm fragmanı yayınlandı. Survivor yeni bölümde Ünlüler ve Gönüllüler ikinci dokunulmazlık oyunu için parkura çıkacaklar.

ADEM GÖZÜNDEN SAKATLANDI

Tamamen güce dayalı oyunda iki takım birbirlerini iterek havuza atmaya çalışıyorlar. Bu oyun esnasında sakatlıklar da baş gösteriyor. Burçak bileğinden sakatlanırken Adem ise gözüne çok büyük bir darbe alıyor ve hemen doktorlar müdahelede bulunuyor. Sabriye bu anlarda gözyaşlarını tutamıyor.

KONSEYDE ŞAŞIRTAN GELİŞMELER

İlk dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlüler, gitmeleri için Adem ile Sabriye’nin adını vermişti. Bu akşamki konseyde ise henüz kimin kazanıp kaybettiği belli olmazken Acun, “Bu senenin en ilginç oylamasına şahit oldum. Diyecek bir şey bulamıyorum. Bu sezon hiç böyle bir şey yaşamadık.” diyerek şaşkınlığını dile getiriyor. Ünlü sunucunun bu sözleri “Acaba Adem sakatlığından dolayı elendi mi?” sorusunu akıllara getirdi.

OKU ➤  Hangi şarkıcının evine taşındılar?

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın