PAYLAŞ

Survivor 2017’de dün akşam kim elendi?

İşte, Survivor’dan elenen o isimSurvivor 2017’nin dün akşam ekrana gelen bölümünde eleme heyecanı yaşandı. Ünlüler takımından Sabriye ve Fatih, Gönüllüler takımından ise Sadin ve Erdi ıssız adada kalma mücadelesi verdi. ‘Survivor 2017’de kim elendi?’ sorusuna yanıt ada konseyinin sonlarına doğru netleşti. Elenen isim yarışmaya bir şiirle veda etti. İşte, son bölümde yaşananlar ve Survivor’dan elenen o isim!

Survivor ilginç bir eleme akşamına daha sahne oldu. Yarışmaya sonradan katılan iki isim dün akşam eleme potasında yer almıştı. Ünlüler ve gönüllüler takımından toplamda 4 aday eleme konseyine çıkarak SMS oylarının sonucunu beklemeye başladı. Peki dün akşam Survivor’da kim elendi? İşte rakiplerinden daha az SMS oyu alarak adaya veda eden isim

Survivor’da dün akşam heyecan dolu yarışmalar yaşandı. Sevdiklerinden gelecek mesajı görmek için kıyasıya yarışan yarışmacıların çoğu zaman sinirleri gerildi. Adem ve Furkan arasında yaşanan tartışmada geceye damgasını vurdu. Furkan, Adem’in üzerine yürürken araya giren yarışmacılar kavganın büyümesini güçlükle önledi. Peki gecenin sonunda Survivor’da kim elendi? İşte Survivor’da rakiplerinden daha düşük SMS oyu alarak adaya veda eden isim

Survivor’da dün akşam yaşananların ardından nefes kesen bir ada konseyi yaşandı. Survivor’da rakiplerinden daha düşük SMS oyunu alarak Survivor adasına veda eden isim Gönüllüler takımı yarışmacısı Sadin oldu.

Sadin Bakır Survivor’a şiirle veda etti

OKU ➤  Sezen Aksu'yu tanımadılar!

Sadin elenen yarışmacı olarak adı söylendiğinde bir şiir ile veda etmek istedi. ‘Akrebin kıskacında yoğurmuş bizi kader aldırma böyle gelmiş, bu dünya böyle gider. Kısmetimiz buraya kadarmış, kalan arkadaşlara başarılar diliyorum.’ Dedi ve arkadaşları ile vedalaştı.

Sadin Bakır Kimdir?

Sadin Bakır, 1986’da Amasya’da doğdu. Aslen Gaziantep’lidir. Gaziantep Üniversitesi beden eğitimi ve spor öğretmenliği bölümünden mezun. Çocukluğundan itibaren güreş sporuyla ilgilenmektedir. Sadin Bakır, güreşin hayatındaki yerini ‘güreş benim için dedelerimden kalan bir mirastır’ şeklinde anlatmaktadır.

2002 yılında Ukrayna’da yapılan yıldızlar Greco Romen güreş Avrupa şampiyonasında Türkiye’ye bir altın madalya kazanıran Sadin Bakır, 2005 yılında Litvanya’da yapılan gençler dünya güreş şampiyonasında da bronz madalya almıştır. 8 yıldır beden eğitimi öğretmenliği yapan Bakır, İBB Spor Kulübü’nde antrenörlük yapmaktadır. Sadin Bakır, aktif spor hayatına yağlı pehlivan gurescisi olarak devam ettirmektedir.

Sadin Bakır, Survivor’a katılma amacını: ‘Çünkü hayatım boyunca zor ve Çetin şartlarda mücadele ettim ve bu yarismaninda bana uygun oldugunu düşünerek katılmak istedim. Yeteneklerimi sergileyip basarilarima bir yenisini daha eklemek istiyorum.’ şeklinde anlatmıştır.

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın