PAYLAŞ

Survivor 2017, Erdi Ünver meydan okudu! Erdi Ünver kimdir?

TV 8 ekranlarında yayınlanan, sekiz kadın sekiz erkeğin Survivor 2017’ye gitmek için yarıştığı Göz6 yarışmasına katılan Erdi Ünver, bu yarıştan erkek takımının şampiyonu olarak ayrılarak Survivor’a gitmeye hak kazandı.

Gönüllüler adına mücadele eden Erdi Ünver, takım arkadaşlarının, performans istatistiklerinin altında ezildiğini söyledi.

‘Survivor 2017’nin olay isimlerinden Erdi Ünver, gönüllüler adasında en iyi anlaştığı Sadin Bakır’ın elenmesinin ardından takım arkadaşlarını hedef aldı.

“ÇOK AĞIR EZİLDİLER”

Kendine olan güvenini dile getiren Erdi, “Gönüllüler takımı bu aralar ödül ve dokunulmazlık oyunlarına çok fazla saldırmaya başlayabilirler. Çünkü Erdi’ye yakın isimler gitti. Erdi ‘Gel’ diyor, Erdi ‘Come here (buraya gel)’ diyor. O yüzden çok fazla saldıracaklarını düşünüyorum. Çok delikanlılar, gerçekten cesaretleriyle göz kamaştırıyorlar. Ancak farkında değiller mi bu arkadaşlar, bana yakın isimler gittikçe kendileri geliyorlar hesap kıtasına. Performans, performans diye yanıp tutuşanlar istatistiklerin altında çok ağır ezildiler” ifadelerini kullandı.

Survivor 2017’ye Göz6 evinden şampiyon olarak katılan Erdi Ünver, daha ilk haftadan yarışmanın en çok konuşulan ve tartışılan isimlerinden biri olmayı başardı. Survivor’ın ilk haftasında veda konseyine kalan ancak SMS oylaması sonucu yoluna devam eden Erdi Ünver, Survivor’ın üçüncü haftasında da elemeye kalmış ancak yarışmaya devam etmişti. Erdi altıncı haftada ise üçüncü kez elemeye adayı oldu.

OKU ➤  Ferhat Göçer geçirdiği trafik kazasını ilk kez anlattı

Erdi Ünver kimdir?

TV 8 ekranlarında yayınlanan, sekiz kadın sekiz erkeğin Survivor 2017’ye gitmek için yarıştığı Göz6 yarışmasına katılan Erdi Ünver, bu yarıştan erkek takımının şampiyonu olarak ayrılarak Survivor’a gitmeye hak kazandı.

Erdi Ünver, Göz6 yarışmasında ani çıkışları ve kendine olan özgüvenini her fırsatta dile getirmesi nedeniyle geçtiğimiz sezonki yarışmacılardan (Survivor 2016) Semih Öztürk’e benzetilmişti. Öztürk ise “Şans Erdi’yle olsun” olsun diyerek Ünver’e destek oldu.

1988 yılında İstanbul’da doğan Ünver, aslen Kırklarelilidir. Hayatı Bayrampaşa semtinde geçen Ünver, her fırsatta semtine sevgisini dile getiriyor.

Ünver’e Göz6 yarışması süresince başta Kasımpaşa gibi farklı semtlerden de destek gelmişti. Ünver ise ‘Semtlerin efendisi, efendilerin semti Kasımpaşa’ya çok teşekkürler’ sözleriyle bu desteğe karşılık verdi.

Ünver, lise eğitimini ise Bayrampaşa semtinde bulunan Sabit Büyükbayrak Lisesi’nden tamamlayarak mezun oldu.

Gümrük komisyonculuğu ve amatör olarak futbolculuk yapan Ünver, en büyük hayali ise futbolcu menajeri olmak olarak açıkladı.

Ünver, yarışmanın tanıtım bölümünde kendine olan özgüvenini ise şu sözlerle dile getirdi: “Denizleri yaka yaka milyonları Survivor’a götürüyorum.”

Survivor’ı psikoloji, iletişim ve fiziksel performans karması olarak tanımlayan Ünver, Survivor 2017’nin ilk bölümlerinde Kıbrıs’a giderek şampiyon olacağını söyledi.

Survivor’a daha ilk hafta renkli karakteri ile damga vuran Erdi, yarışmanın en çok konuşulan ve tartışılan isimlerinde biri oldu. İlk hafta veda konseyine kalan ve SMS oylaması sonucu yoluna devam eden Erdi Ünver, Survivor’ın üçüncü haftasında da elemeye kalan isimlerden biri olmuş ancak yoluna devam etmişti. Erdi altıncı haftada ise yeniden eleme adayı oldu.

OKU ➤  Erkan Petekkaya'dan lisans yanıtı!

BİRİNCİ HAFTA

Birinci hafta eleme adayı olan Erdi şu sözleri dile getirmişti: “Ben arkadaşlarla şu konuda ters düştüm. Ben buraya gelirken açlığı, susuzluğu, özlemi göze alarak geldim. Ne olduğunu biliyorum. Psikolojimi buna göre hazırladım. Benim için birinin oyunu kazanıp kazanmaması da problem değil. Ben adada kimi sevmiyorsam onu yazarım. Elif’i sevmiyorum, iki gündür onu yazıyorum. Arkadaşlar da bana bunun tam tersi olarak “Biz kimin performansı düşükse onu yazacağız, bireysele dönene kadar böyle” dedi. Ben şimdi soruyorum, Berna çıktı. Berna performansı en düşük yarışmacı değil. Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu? Söyledikleri ile çelişen arkadaşlar. Ben bu arkadaşlarda nasıl samimiyet bulabilirim? Nasıl güvenebilirim? Güvenmeme gerek var mı? Onu tekrar gözden geçireceğim. Her şey nasip kısmete varır. Bu hoş olmadı, adaletli de olmadı. Umarım adalet yerini bulur.”

ÜÇÜNCÜ HAFTA

Survivor’un üçüncü haftasında yeniden eleme adayı olan Erdi bu kez şöyle konuştu: “Eleme kalan Erdi ise şöyle konuştu: Volkan’ın kararına saygı duyuyorum. Bu tabii ki içten söylenmiş bir laf değil. Tenhada kulis yapanlar meydanda ne zamandan beri performans cetveli tutuyorlar? Fark etmez ben bu potalara çok alışığım korkmuyorum. Ama onlar bu potalara benim karşımda çıktıklarında korkacaklarını da tahmin ediyorum. Büyük üstak bilge kral Alija İzetbegovic’in bir sözü vardır. “Ver her şey bittiğinde biz düşmanlarımızın kin ve nefret dolu küfürlerini değil dostlarımızı sessizliğini hatırlayacağız” şeklinde. Fark etmez ben böyle potalardan çok çıktım. Çıkmaya da devam edeceğim. Gücümüzü de görecekler. Yarın akşam da yine görecekler. Ben buraya geldim, dokunulmazlık oyunundan sonra da söyledim. Ben sporcu falan da değilim milletin sade bir evladıyım. Bugün yaptıklarını, yarın yapacağım. Hiç problem değil benim için. Buradayız.”

OKU ➤  Survivor'da Kim Elendi?

ALTINCI HAFTA

Survivor’un alktıncı haftasında dokunulmazlık sembolünü alan Gökhan’ın adını söylemesiyle yeniden eleme adayı olan Erdi şöyle konuştu: Benim için sürpriz olmadı. Beklediğim bir durumdu. Gökhan’ın da dediği gibi adaya geldiğimzden beri bir yarım saat konuşmuşluğumuz yok. Husumete ben husumet derim. Evet aramızda husumet var, kesinlikle dünyaya aynı görüş açısıyla bakmıyoruz. Adada birbirimizden en uzuk iki insanız. Şu anda şu gönüllüler takımında kişisel performansın p’si konuşulamaz. 6. hafta gelmiş takımda tek bir performans birincisi yok. Bugün best of 5-0 kaybedilmiş. 6. haftada sembolü Volkan almış, altıncı haftaya kadar sembol alamamış bir takım performansı p’sini konuşamaz. Bu takımda başka bir şey eksik. Gökhan diyor ki kişisel performans. Ben de diyeyim ki “İstatistiği tuttuğumuzda Gökhan’ın oynamadığı 3 oyunda da gönüllüler takım oyundan galip geldi” Bu Gökhan sen çok kötüsün anlamına gelmiz. Benim mücadelem de ortada. Son zamanlar şöyle bir şey görüyorum. Bu gitme adayları devamlı özgeçmişleriyle ilgili acitisyon ve dram içerisindeler. Madem ki moda oldu ben de söyleyiyim. Kimseye ezilip bükülmem, kimseye eğilip bükülmem. Özgeçmişimle de ilgili hiçbir şeye ihtiyacım yoktu. Allah babamdan razı olsun. Orta halli semtin orta halli ailesinin çocuğuyum. Ben burada milletin merhamet oylarına değil adalet oylarına talibim, korkmuyorum.

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın