PAYLAŞ

Survivor 2017 birleşme partisinde neler yaşandı, şarkı yarışmasını kim kazandı?

Merakla beklenen birleşme partisinin sürprizi Fatih Terim oldu.

Survivor 2017 birleşme partisinde neler yaşandı, şarkı yarışmasını kim kazandı?
Survivor 2017 birleşme partisinde neler yaşandı?
Survivor’ın yayınlanan son bölümünde merakla beklenen ve ünlüler ile gönüllüler takımlarının aynı adada yaşamaya başlayacağı birleşme partisi gerçekleşti. Birleşme öncesi duş, traş, makyaj gibi ihtiyaçlarını karşılalayarak hazırlanan yarışmacılar partiye kendileri için servis edilen yemekleri yiyerek başladı.

Survivor’ın yayınlanan son bölümünde merakla beklenen ve ünlüler ile gönüllüler takımlarının aynı adada yaşamaya başlayacağı birleşme partisi gerçekleşti. Birleşme öncesi duş, traş, makyaj gibi ihtiyaçlarını karşılalayarak hazırlanan yarışmacılar partiye kendileri için servis edilen yemekleri yiyerek başladı.

Daha sonra ise Tarık Sezer Orkestrası’nın eşlik ettiği yarışmacılar Söyle Söyleyebilirsen şarkı yarışmasında performanslarını sergiledi. Furkan Survivor’da yazdığı şarkıyı İlhan, Serhat ve Sema ile birlikte Acun Ilıcalı’ya sürpriz yaparak seslendirdi. Mustafa Sandal ve eşi Emina Sandal’ın juri koltuğunda oturarak performansları değerlendirdiği gecede Furkan, Pınar ve Adem finale kaldı.
Geçen senenin şarkı yarışması şampiyonu Gizem Memiç’in de geceye katıldığı şarkı yarışmacının kazananı ise finalde Furkan oldu.

Survivor 2017 birleşme partisinde neler yaşandı? Furkan böylece Survivor 2018’in şarkı yarışmasına konuk olarak gitme şansı kazandı. Milli Takımlar Futbol Direktörü Fatih Terim’in de konuk olarak katıldığı gecenin sonunda ise yarışmacılar DJ performansıyla eğlendi. Survivor’da yarın oynanacak dokunulmazlık oyunu sonrası ada konseyi yapılacak.

Furkan böylece Survivor 2018’in şarkı yarışmasına konuk olarak gitme şansı kazandı.
Milli Takımlar Futbol Direktörü Fatih Terim’in de konuk olarak katıldığı gecenin sonunda ise yarışmacılar DJ performansıyla eğlendi. Survivor’da yarın oynanacak dokunulmazlık oyunu sonrası ada konseyi yapılacak.

OKU ➤  Magazin gündemi

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın