PAYLAŞ

Sunucu Ömür Varol ile yorumcu Nihat Doğan yumruk yumruğa kapıştı… Beyaz TV’de yayınlanan “Söylemezsem Olmaz”da ortalık fena karıştı. Programı hazırlayan ve sunan Ömür Varol ile yorumcu Nihat Doğan’ın yayın sonunda yumruk yumruğa kapıştığı iddia edildi. Büyük kavgayı, araya giren güvenlik görevlileri ve çalışanların güçlükle yatıştırdığı ileri sürüldü.

Medyaradar’da yer alan haberdeki iddialara göre, siyasi haberlerde yorum yapmakta zorlanan programın kadın yorumcusu Bircan İpek, magazin haberlerine neden daha fazla yer verilmediğini sordu. Ömür Varol da reytinglerin zirvede olduğunu, kimsenin magazinle ilgilenmediğini zaten yeterince magazin haberi yayınlandığını söyledi. Tartışmada sesler yükselince bu kez araya Nihat Doğan girdi.

Siyasi yorum yapmayı çok sevdiği halde son günlerde “Müsteşar Krizi” nedeniyle tepki gören Nihat Doğan da daha fazla magazin haberi istediğini söyledi. Ömür Varol da bundan sonra sadece magazin haberleri yayınlanacağını ama bu durumda kendisinin olmayacağını belirtti. Tartışmada sesler iyice yükseldi ve itişmeler yaşandı.
İtişme yumruklaşmaya dönüştü.Beyaz TV koridorlarındaki büyük kavgaya güvenlik görevlileri ve çalışanlar müdahale etti.

Programın akıbetinin ne olacağı henüz belli değil. Ömür Varol’un bundan sonra bu projede kesinlikle çalışmak istemediği, Nihat Doğan ve Bircan İpek’inse “Söylemezsem Olmaz”da devam etmek istedikleri iddia ediliyor.

Şok kavga ayrılık getirdi! Söylemezsem Olmaz’ın yeni sunucusu kim oldu?

Beyaz TV’de yayınlanan magazin programı Söylemezsem Olmaz’da sunucu değişikliği yapıldı.

OKU ➤  Hep omzumuzda Nejat babanın ağırlığını hissettik

Nihat Doğan ile yumruk yumruğa kavga ettiği iddia edilen Ömür Varol programdan ayrılırken, yerine bir başka televizyoncu geldi. Peki, Söylemezsem Olmaz’ın yeni sunucusu kim oldu? Ömür Varol, Nihat Doğan ve Bircan İpek’in bir araya gelerek magazin dünyasında yaşanan en son gelişmeleri ekrana taşıdığı Söylemezsem Olmaz’da sürpriz bir değişiklik yapıldı.

Programı hazırlayan ve sunan Ömür Varol, ekipten ayrıldı. Gündüz kuşağı programının yeni sunucusu Tahir Sarıkaya oldu.

Söylemezsem Olmaz’ın yeni sunucusu Tahir Sarıkaya, daha önceki yıllarda Beyaz TV’de program sunuculuğu yapmış, Yılmaz Morgül’e söylediği sözlerle uzun süre gündemi meşgul etmişti. Kavga iddiaları doğru mu?

Ömür Varol ile yorumcu Nihat Doğan yayın sonunda yumruk yumruğa kavga ettiği iddia edilmiş, Ömür Varol’un bundan sonra bu projede kesinlikle çalışmak istemediği, Nihat Doğan ve Bircan İpek’inse “Söylemezsem Olmaz”da devam etmek istedikleri öğrenilmişti.

Ömür Varol yerine Tahir Sarıkaya’nın gelişi iddiaların doğruluğunu güçlendirdi.

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın