PAYLAŞ

Beşiktaşlı futbolcu Caner Erkin’in eşi, oyuncu Şükran Ovalı taraftarların kendisine sürekli ”Yenge” demesi üzerine şu açıklamayı yaptı.

Kendisi de koyu bir Beşiktaş taraftarı olan Şükran Ovalı, ”Bana yenge diyenler var. Ama ben bu camianın kızıyım. Enişte olan Caner. Eşim Beşiktaş’a çok yakıştı” dedi.

Bu sözleriyle ‘yenge’ sıfatına henüz alışamadığını ima eden Şükran Ovalı, eşinin takımı için de güzel temennilerde bulunmayı ihmal etmedi. ”Beşiktaş çok güzel şeyleri hak ediyor. Bu sezon, son iki sezondan daha güzel olur umarım. Caner de bu yıl çok iyi dönecek” dedi.

Şükran Ovalı daha önce yaptığı bir açıklamada “İyi ki Beşiktaşlıyım. Her zaman söyledim. Babama beni Beşiktaşlı yaptığı için çok teşekkür ediyorum. Biz her zaman Beşiktaş’ın yanındayız.” demişti. Şükran Ovalı, Beşiktaş’ın şampiyonluk balosuna siyah-beyaz bir elbise ile katılarak takımına düşkünlüğünü bir kez daha göstermişti.

Caner Erkin, Beşiktaş’a Fenerbahçe’den transfer olmuştu. Yıldız oyuncu yakın bir zamana kadar Sarı-Lacivertli taraftarların gözdesiydi.

OKU ➤  Tülin Şahin ile Mehmet Özer neden boşandı?

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın