PAYLAŞ

Survivor’da hazin veda! Sörvi’sini de yanında götürdü. Survivor 2017’de üst üste dokunulmazlık oyununu kaybeden gönüllüler takımından Anıl,16 Mayıs Salı günü yapılan ada konseyinde Survivor’a veda etti.

Survivor’da Cumartesi (13 Mayıs) günü bölümde ünlüler takımı ile gönüllüler takımı dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi. Ünlüler takımı dokunulmazlık oyununu 2-0 kazandı. Gönüllüler takımının kendi arasında oynadığı bireysel dokunulmazlık oyununu ise Gökhan kazandı.

3 KİŞİ BİRDEN ELEME POTASINA GİRDİ

Ada konseyinde sürpriz yaşandı ve Anıl ile Berna 2’şer oy alarak elemeye kaldı. Gökhan’ın Volkan’ın adını vermesiyle 2 kişinin elemeye kalması beklenen gecede 3 kişi elemeye adayı oldu. Survivor’da Pazar ( 14 Mayıs) günü yayınlanan bölümde ünlüler ve gönüllüler takımı elemeye kalacak isimlerin belirleneceği dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi.

GÖKHAN DOKUNULMAZLIK SEMBOLÜNÜ KAZANDI

İlk oyunun galibi bayrak yarışını kazanan gönüllüler takımı oldu. İkinci oyunun ise ünlüler takımı kazandı. Finale kalan dokunulmazlık oyununun kazananı yine ünlüler takımı oldu. Gönüllüler takımı Cumartesi günü 3 eleme adayı çıkardığı ve Gökhan dokunulmazlık sembolünün sahibi olduğu için farklı bir bireysel dokunulmazlık oyunu oynadı.

ANIL ADAYA VEDA ETTİ

Dokunulmazlık oyununda sadece Elif ile Ogeday karşı karşıya geldi. Yarışmayı Ogeday kazanınca Elif otomatik olarak Berna, Anıl ve Volkan’ın ardından elemeye kalan son isim oldu. Böylece ada konseyinde bir ilk yaşandı ve oylama yapılmadan eleme adayı belli oldu. Gelen SMS oyları sonucunda Anıl adaya veda eden isim oldu.

OKU ➤  'Çocuk isteyince ayrılmak zorunda kaldım'

ANIL ‘HALKIM N’APTIN’

Anıl dün gece elenen isim olunca kısa bir açıklamada bulundu. Anıl ‘Halkım N’aptın’ ben açıkçası üzüldüm saygısızlık yapmak istemiyorum.. Keşke benim açımdan görseydiniz. Bundan sonra beni sevenlerle sosyal medya hesaplarımdan paylaşımlarda bulunacağım.. Benim sivil hayatta nasıl yaşadığımı biliyorlar ve bundan sonra hayatta nasıl yaşayacağıda biliyolar. Sörvi’yi de Türkiye’ye götürücem onu çocuklarla tanıştırıcam, bilmiyorum belki oyuncaklarını yaparım..’ diyerek Acun Ilıcalı’ya teşekkür etti ve arkadaşlarıyla vedalaştı.

TÜRK VE YUNAN TAKIMLARI KARŞILAŞACAK

Acun Ilıcalı dün akşam, ’12 kişi kaldığınızda bir sürprizimiz olacağını söylemiştik. Survivor tarihinde bir ilki yaşayacağız’ dedi. Acun Ilıcalı, Survivor’da yarışan Türkiye ve Yunanistan takımlarının karşı karşıya geleceği bir oyun oynanacağını söyledi.

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın