PAYLAŞ
Spordan Sanata Akan Bir Yaşam İbrahim Muratoğlu....

Genç, başarılı ve yakışıklı oyuncu adayı İbrahim Muratoğlu henüz 24 yaşında olmasına rağmen spor ve sanat aşkını birleştirerek hedeflerini birbir gerçekleştirmek için 7/24 çalışıyor. Oyunculuktaki hedefinin dünyaya açılıp marka bir isim olmak olduğunu belirten yakışıklı oyuncu Adayı İbrahim Muratoğlu diyor ki ” Benim hobilerim mesleğim oldu”. 

Spordan Sanata Akan Bir Yaşam İbrahim Muratoğlu....

Bana bu yolda ışık olan ve benim Can dostum, Abim, Arkadaşım,Ailem olan ve Sanat Koçluğumuda üstlenen ve bana daima ileri gitmem için bilgilerini aktaran Değerli Abim Kıvanç Terzioğlu’na sonsuz teşekkür ediyorum” diyor.
İbrahim Muratoğlu, Müjdat Gezen Sanat Merkezinden eğitimi almış ve bugüne kadarda set deneyimi ve tecrübesi kazanmak amacıyla dizi ve film setlerinde bulunmuş. Şimdilerde sürekli sporla haşır neşir olan genç yakışıklı oyuncu Adayı kendisini oyunculuk dalında dahada geliştirmek için önümüzdeki aylarda İstanbul da oyunculuk ve şan derslerine başlayacağını belirterek önümüzdeki yılın başlarında Amerika’ya giderek oyunculuktaki dünya standartlarını yakalamak için orada da eğitim almak istediğini vurguluyor
OKU ➤  45’inci yılını kutluyor

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın