PAYLAŞ

Söz 6. bölüm fragmanı yayınlandı. Söz yeni bölümde Çolak’ı sonunda ele geçiren Yavuz ve ekibi nasıl bir plan yapıp askerleri kurtaracak?

Söz 6. bölüm fragmanı izle: Keşanlı şehit düşüyor! Star TV’nin ekranlara damga vuran dizisi Söz’ün 6. bölüm fragmanı yayınlandı. Söz yeni bölümde Yavuz ve ekibi rehin alınan askerleri kurtarmak için plan yapmak zorunda… Son çatışmada ağır yaralanan Keşanlı şehit düşüyor.

SÖZ 6. BÖLÜM FRAGMANI;

Söz 6. bölümü ile 8 Mayıs Pazartesi akşamı Star TV ekranlarında…

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Yavuz ve ekibi Çolak’ı köşeye sıkıştırıyor! Çolak’ı köşeye sıkıştıran Yavuz ve ekibi, beklemedikleri bir engelle karşılaşırlar. Aşmaları gereken engel, hem masum bir çocuğun hem de Keşanlı’nın hayatına mal olabilecek derecede ciddidir. Bu arada Eylem, Çolak’ın elindedir ve orda Çolak’ın kan donduran planlarından birine tanık olmak üzeredir. Bu durum Eylem’in hayatını iyice riske atarken Bahar da hastanede hayati bir tehlike ile karşı karşıya gelir. Bu tehlike, Yavuz ile Bahar arasında gerginliğe neden olurken Çolak da büyük planı için üst düzey militanlarla bir toplantı yapmak üzeredir. Toplantıyı haber alan Tim’in iki görevi vardır: Aynı anda hem Eylem’i kurtarmak hem de toplantıyı basmak için plan yaparlar. Ancak işleri hiç de kolay olmayacaktır. Bu arada Fatma, Hafız’dan boşanmak için avukata giderken onu temelli kaybetmek üzere olduğundan habersizdir.

OKU ➤  Sevgililer aynı oyunda!

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın