PAYLAŞ
Feryal Gülman, Ozan, Bahar Şer.

Kış sezonunun en gözde kayak merkezlerinden Uludağ, bu sezonda da tatilcilerin en gözde adreslerinin başında geldi. Uludağ’ın sevilen otelleri Ağaoğlu My Mountain, Grand Yazıcı ve Alkoçlar Otel sömestrin ikinci haftasında ünlülerin akınına uğradı. Ünlü isimler kayak keyiflerinin yanı sıra, Uludağ’ın popüler mekanları olan Red Room ile Sess Bar’ı akşamları eğlenmek için tercih etti.

KARDELEN-ERDAL ACAR

Bir dönemin hızlı iş adamlarından Acarkent’in ortağı Erdal Acar yaklaşık 12 yıl aradan sonra Uludağ’a gelerek zirvenin keyfini çıkardı. Eşi Emel Yıldırım’dan boşandıktan kısa bir süre sonra hayatını Kardelen ile birleştiren Erdal Acar, genç eşi ile birlikte Uludağ Grand Yazıcı Otel’de konakladı. Hava şartlarından dolayı fazla kayak yapamayan Acar çifti, bol bol kar motoruna binerek Uludağ’ın keyfini çıkarmayı ihmal etmedi.

SEDEF-ALPSEL MERCAN

Mercan Denizcilik’in sahibi Alpsel Mercan ve eşi Sedef Mercan sömestrın ilk haftası çocukları Emirhan ve Aleyna ile Maldiv adalarına gitti. Mercan çifti Maldivler’den döner dönmez ayaklarının tozu ile arkadaşlarını kırmayarak Uludağ’a gelip, kayak yapmanın keyfini çıkardı. Arkadaşları ile birlikte gündüzleri bol bol kayak yapan Alpsel- Sedef Mercan, akşam üstü baş başa romantik zaman geçirdi.

GÜLŞAH ALKOÇLAR

Uludağ’ın en köklü ve gözde otellerinin başında gelen Alkoçlar Otel’in sahibi Gülşah Alkoçlar, yoğun sezonda yine işlerinin başında bizzat durarak müşterileriyle yakından ilgilendi. Eşi Ender Alkoçlar bir grup arkadaşlarıyla birlikte yurt dışında bulunurken Gülşah Hanım, Uludağ’a geçerek zamanını dağda otellerinin başında geçirdi.

OKU ➤  Ata Demirer'den rakiplerine 'Kısmet' göndermesi!

MURAT TÜRKER

İkinci bölgede bulunan Ağaoğlu My Mountain otelin başarılı Genel müdürü Murat Türker sömestr tatilinde yoğunluk dolasıyla 7/24 işlerini başında ayrılmayarak her daim oteli ve pistleri kontrol ederek müşterilerine en iyi hizmeti vermeye devam ediyor.

BAHAR ŞER

Grand Yazıcı’nın genç patroniçesi Bahar Şer, hafta sonu bir çok ünlü ismi otelinde misafir ederek, misafirleri ile yakından ilgilendi. Bahar Hanım yakın dostu Feryal Gülman’ı Red Room’un şömine başında ağırlayıp Uludağ’ın keyfini çıkardı.

İPEK-BERK KÖSE

Cemiyet dünyasının sevilen çiftlerinden, İnmak Makine’nin sahibi Berk Köse ve Pam&Naz markasının sahibi İpek Köse, yoğun iş temposuna bir süre ara vererek önceki hafta baş başa İtalya Milano’ya gitmişlerdi. Bu hafta sonu kızları Beren ve Ceren’i alarak sömestr tatilini geçirmek için ise adresleri Uludağ oldu. Gözde kayak merkezlerinin başında gelen Uludağ My Mountain Ağaoğlu Resort Otel’de kalan Köse çifti, acemi pisti olarak bilinen Cennet pistinde kızlarının kayak hocaları eşliğinde kaymalarını izledi.
(Kaynak: bimagazin)

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın