PAYLAŞ

Soru mu doğru cevap mı yanlış? 1 milyona evet ama

Soru mu doğru cevap mı yanlış? 1 milyona evet dedi 15 binle gitti… Kim Milyoner Olmak İster’de 1 milyon TL’lik sorudan dönüldü. Kim Milyoner Olmak İster yarışma programında uzun bir aradan sonra 250.000 TL’lik 11. soru açıldı, nefesler tutuldu… Soru mu doğru cevap mı yanlış? 1 milyona evet dedi ama… Soru mu doğru cevap mı yanlış? 1 milyona evet ama

Murat Yıldırım’ın sunduğu 12 sorudan oluşan atv’de yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster Yarışmasına İstanbul’dan katılan 30 yaşındaki Emre Toraman 250 bin TL’lik ödüllü 11. soruya kadar geldi.

Murat Yıldırım “Kullanmakta olduğumuz takvime göre hangisi tarihte yaşanmış gerçek bir gündür?” sorusunu sordu.

Emre Toraman “Hep beraber 1 milyonluk soruyu görelim istiyorum. Kendim için şımarıklık yapıp telefon jokerini oraya saklamak istiyorum. Yarışmanın hakkını vermiş olurum” dedi ve telefon joker hakkını kullanmadı.

“Kullanmakta olduğumuz takvime göre hangisi tarihte yaşanmış gerçek bir gündür?” sorusuna “29 Şubat 1900” cevabını veren Emre Toroman 250 bin TL’lik ödülü kaybetti.

30 yaşındaki yarışmacı böylelikle 15.000 TL’lik ödülle yarışmadan ayrılmış oldu.

“Kullanmakta olduğumuz takvime göre hangisi tarihte yaşanmış gerçek bir gündür?” sorusunun doğru cevabı 29 Şubat 1600 olarak açıklandı.

Murat Yıldırım sunuculuğunda ilk kez 1 Milyon’luk sorunun eşiğinden dönüldü.

Kim Milyoner Olmak İster?

2 Ağustos 2011’den beri atv’de yayınlanan yarışma programı. Murat Yıldırım tarafından sunulmaktadır.

OKU ➤  Erdoğan'dan Kenan Işık itirafı! Suçlu hissediyorum

“Kim Milyoner Olmak İster?” yarışma programı Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri olmak üzere haftada 3 gün izleyicileriyle buluşmaktadır.

Yarışmanın sunucusu Kenan Işık’ın 21 Mart 2014 tarihinde beyin kanaması geçirmesi ve programı sunamayacak olması nedeniyle, sezon sonuna kadar sırasıyla birçok ünlü dostu tarafından sunuldu.

Daha sonra Selçuk Yöntem üç yıl programın sunuculuğunu üstlendi. 2017 yılının Şubat ayında Murat Yıldırım programın sunumunu devraldı.

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın