PAYLAŞ

Sonu böyle olmamalıydı. Nagihan Karadere boşandı. Survivor 2016 yarışmacısı Milli Atlet Nagihan Karadere eşi Uğur Gökçe’den boşandı.

Adını Survivor yarışmasıyla duyuran Nagihan Karadere ihanete uğradığı eşi Uğur Gökçe’den boşandı. Survivor’da yarıştığı sırada ihanete uğradığını öğrenen Karadere önceki gün görülen dava sonrasında boşandı.

Karadere, boşanmayı böyle duyurdu:

Nagihan Karadere kimdir, kaç yaşında? Nagihan Karadere’nin yeni hali

Nagihan Karadere, Survivor Panaroma’nın bugünkü konuğu oldu. Yeni sezona dair ilk izlenimlerini paylaşan ve kadrodaki isimleri değerlendiren Nagihan Karadere, yeni haliyle tüm dikkatleri üzerine çekti. Ekran başındakiler eski Survivor yarışmacısının özeli hayatını araştırmaya başladı. Peki, Survivor 2016 sezonunun en dikkat çeken isimlerinden Nagihan Karadere kimdir, kaç yaşında? İşte, detaylar!

Nagihan Karadere, son zamanların en çok konuşulan milli sporcularından biri oldu. Survivor’d kendinden emin ve sert tavırlarıyla dikkat çeken atlet Nagihan Karadere, yarışma sonrası değişimiyle görenleri şaşırtıyor. Yarışmanın en hırslı yarışmacılarından biri olan ve ada yaşantısı bittikten sonra da gündeme gelen Nagihan Karadere, zorlu ada şartlarını atlattıktan sonra bakıma girerek saçlarını uzattı ve sarı olan saçlarının rengini daha da açtırdı. Survivor 2016’nın en uzun kalan ve pek çok yarışmacı arasından sıyrılan Nagihan Karadere, yeni haliyle çekilmiş fotoğraflarını sık sık kişisel sosyal medya hesaplarından paylaşıyor.

Peki, adadaki görüntüsü ve yeni hali bir araya geldiğinde oldukça farklı gözüken Nagihan Karadere kaç yaşında, Survivor’dan önce neler yapıyordu? İşte, hakkındaki detaylar!

OKU ➤  Boşandılar; Ancak Ayrı Kalamadılar...

Fenerbahçe’de yetişen Nagihan Karadere, 1 Ocak 1984 ‘te doğdu. 13-14 Eylül 2003 tarihlerinde Köstence’de düzenlenen Balkan Gençler Atletizm Şampiyonası’nda 400 metre branşında altın madalya kazandı. Aynı şampiyonada 4x 400m bayrak yarışında gümüş madalya 4x100m bayrak yarışında bronz madalya kazandı.

Çin’in Shenzhen şehrinde düzenlenen 2011 Dünya Üniversite Yaz Oyunları’nda 4×400 metre bayrak yarışında gümüş madalya kazanan Türk milli takımında yer aldı, ayrıca 400 metre engelli yarışında bronz madalya kazandı.
2012 Yaz Olimpiyatları’nda, atletizm 400 metre engelli seçmelerinde mücadele eden Nagihan Karadere, hatalı çıkış yapınca yarış dışı bırakıldı. Londra Olimpiyat Stadyumu’nda yapılan elemelerde 4. seride yarışmak için pistteki yerini aldı.

4 numaralı kulvarda yerini aldıktan sonra tabanca sesini duymadan çok önce koşmaya başlayınca hakem tarafından yarış dışı bırakıldı.

7 Şubat 2016 tarihinde Survivor 2016 programında Ünlüler adına yarışan isimler arasında yer alan Nagihan Karadere, Kıbrıs’taki Çeyrek Final’de Beşinci oldu.

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın