PAYLAŞ

Pop müziğin sevilen ismi Soner Arıca, geçtiğimiz akşam Maltepe’de bulunan Nanna’da sahne aldı. Nanna’da eğlenceli programıyla izleyenlere unutulmaz bir gece yaşatan Soner Arıca, gecenin ilerleyen saatlerinde müzikseverlerin eğlencesine katılarak, hem şarkı söyledi hem de onlarla dans etti.

Nanna Restaurant

Anadolu Yakası’nda, lezzet ve eğlence konseptini üç ayrı ambiansta sunan tek mekan… Adaların ve mavinin eşsiz görüntüsüyle bütünleşen, huzuru ve eğlenceyi bir arada barındıran Nanna, 3 kattan oluşuyor. Her katında farklı bir canlı müzik konseptine yer veren Nanna; her Cuma günü giriş katında müziğimizin güçlü yorumcularından Yeliz’in sevilen şarkıları ve Cumartesi günleri de Soner Arıca’nın buğulu sesinden romantik aşk şarkıları ile konuklarını ağırlıyor.

Şahane Fasıl Grubu

Ayrıca, hafta içi her akşam en güncel yerli ve yabancı şarkıları seslendiren Grup Sunset ile, Cuma ve Cumartesi günleri birinci katta zengin repertuvarları ile sahne alan Şahane Fasıl Grubu, eğlenceyi zirveye taşıyor.

Nanna, Türkiye’den ve dünya mutfağından sunduğu özel lezzetlerin yanı sıra, Pazar günleri saat 10:00 – 14:00 arasında panoramik Adalar manzarası eşliğinde sunduğu brunch keyfi ile, konuklarını eşsiz bir lezzet yolculuğuna çıkarıyor. Özel buluşmalara kusursuzluk anlayışı ile eşlik eden Nanna Restaurant, düğün, davet, kına gecesi, kurumsal şirket yemekleri gibi geniş katılımlı organizasyonlar için de anılarınızda yer edecek unutulmaz bir atmosfer yaratıyor.

OKU ➤  Diriliş Ertuğrul neden yok?

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın