PAYLAŞ

Şinasi Kula’dan Agresifim ve Çocukluk Günlerim

Şinasi Kula, İzmir Atatürk Lisesinden emekli beden eğitimi öğretmeni olup kırk yıldır müzik deryasında katre olmayı amaçlamaktadır.

Sen Türküsün-Şiirinle Besle Beni-Çocuksu Düşler ve Kent Türküleri olmak üzere dört müzik albümü üretmiştir.


Şinasi Kula, 2008 Yılında Türk Başarı Ödülleri Kurumu tarafından İzmir’de “Son 10 yılın en başarılı Halk Sanatçısı” Ödülüne layık görüldü.
Şinasi Kula, İzmirli Sanatçılar Birliğinin kurucusu ve ilk başkanı olarak 2006-2008 yıllarında görev yaptı. Besteleri, çeşitli sanatçıların albümlerinde yorumlanan bir MESAM üyesidir.
Şinasi Kula, 1993 İstanbul Beyaz Güvercin-1995 TRT Altın Anten-2002 Kuşadası Altın Güvercin Müzik Festivallerinde beste ve yorumları ile finaller tattı.

1993 İstanbul Beyaz Güvercin-1995 TRT Altın Anten-2002 Kuşadası Altın Güvercin Müzik Festivallerinde beste ve yorumları ile finaller tattı.

Son 10 yılın en başarılı Halk Sanatçısı

2008 Yılında Türk Başarı Ödülleri Kurumu tarafından İzmir’de “Son 10 yılın en başarılı Halk Sanatçısı” Ödülüne layık görüldü.

MESAM üyesi

İzmirli Sanatçılar Birliğinin kurucusu ve ilk başkanı olarak 2006-2008 yıllarında görev yaptı. Besteleri, çeşitli sanatçıların albümlerinde yorumlanan bir MESAM üyesidir.

Agresifim şarkısına klip çekildi

ATİ Müzik tarafından 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar gününde piyasaya sunulan SINGLE’de; Agresifim ve Çocukluk Günlerim adlı iki bestesinden iki şarkı olup Agresifim şarkısına klip çekilmiştir.

Köşe Yazarı

Anadolu Gazetesinde köşe yazarı olarak yazılarına devam eden sanatçının 1 Nisan 2017 günü romanı okurları ile buluşacaktır.

OKU ➤  İrem Derici, Harun Kolçak'ın ölüm haberiyle yıkıldı!

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın