PAYLAŞ

Sibel Can’ın Sevdanın Bahçeleri adlı dizi ile setlere döneceği iddia edildi.

Ekranların heyecanla takip edilen yarışması O Ses Türkiye’nin yeni sezonundaki jüri üyeleri merak konusu…

Geçen sezon Sibel Can, Hadise, Murat Boz, Gökhan ve Hakan kardeşler jüri koltuğuna oturmuştu. Sibel Can ise yayınladığı basın açıklaması ile bu sezon yarışmada olmayacağını duyurdu.

Can, “2016-2017 sezonunda TV8 ekranlarında Türkiye’nin en güzel seslerinin seçildiği O Ses Türkiye programının jürilerinden biri olma heyecanını bana yaşatan, başta sevgili Acun Ilıcalı olmak üzere; tüm jüri üyesi dostlarım Hadise, Murat Boz, Gökhan ve Hakan’a, Tarık Sezer ve muhteşem orkestrasına sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Yeni yayın döneminde programa dahil olması için görüşülen tüm Türkiye’nin hepimizin Yıldız’ı çok sevdiğim Yıldız Tilbe’ye şimdiden hayırlı uğurlu olmasını dilerim” dedi.

Geçtiğimiz günlerde, “Yıldız Tilbe’yi ‘O Ses Türkiye’ye yakıştırıyorum. Çok değerli bir sanatçı, renk katacaktır” açıklaması yapan Ilıcalı, bu kez Yıldız Tilbeile görüşmelere başladığını sosyal medyadan duyurdu.

O Ses Türkiye’den ayrılan Sibel Can’ın 2002 yılında “Berivan” dizisinde başrolü paylaştığı Emre Kınay ile aynı projede buluşacağı iddia edildi.

İki ünlü ismin Glod Film’in hazırlacağı “Sevdanın Bahçeleri” adlı dizide buluşacağı konuşuluyor.

Sibel Can başrollerinde oynayacağı Sevdanın Bahçeleri aynı mahallede yaşayan ve büyük aşk yaşayan iki gencin yıllar sonra bambaşka hayatlar yaşarken tekrar karşılaşma öykülerini ekrana taşıyacak.

 

OKU ➤  Yargıtay'dan önemli Fenerbahçe talebi

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın