PAYLAŞ
Acun ılıcalı ile Şeyma Subaşı'nın Melisa adında bir kızları var

Şeyma Subaşı’dan Acun Ilıcalı’ya aşk ve özlem dolu paylaşım!

Survivor çekimleri için Dominik’te bulunan Acun Ilıcalı’nın uğruna eşini boşadığı sevgilisi Şeyma Subaşı, instagram’da aşk ve özlem dolu bir paylaşımda bulundu.

SILA ÖZLEMİ ÇEKİYOR!

TV8’in sahibi Acun Ilıcalı ile birlikte geçirdikleri keyifli vakitlerden seçtiği kareleri takipçilerinin beğenisine sunan Şeyma Subaşı, bir süredir uzakta olduğu sevgilisine kavuşmak için duyduğu özlemi sosyal medyada gösterdi.

KALP EMOJİSİ

Hız tutkunu Ilıcalı’nın teknesinde çekilmiş bir fotoğrafını paylaşan Subaşı, kalp emojisi ile birlikte, “Kavuşmaya son saatler, hadiii” notunu düştü.

 

 

Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı’nın Melisa adında bir kızları var.

SURVİVOR’DA NELER OLUYOR?

Ünlü oyuncu Seda Demir yarışmadan elendikten sonra İlhan Mansız’a aşık olduğunu itiraf etti

İlhan Mansız’la yaşadığı tartışmalar nedeniyle çok üzgün olduğunu belirten Seda Demir, “İlhan’la tartıştık, o beni mahvetti. Daha sonra benden özür diledi, ama özürünü kimse duymadı. Orada hatalı olan kendisiydi. Onun bir popülaritesi var. Hepimizin sevdiği bir futbolcuydu. Ben 18 yaşında İlhan’a aşıktım” ifadelerini kullandı.

DEMİR: MANSIZ’A KIRILDIM

“Gençliğinde aşık olduğunu ona söyledin mi?” sorusuna ise “Söyleyemedim. İlk günden tartışma çıkardığı için vazgeçtim. Çünkü kırıldım” yanıtını verdi.

“Survivor’dan elenen yarışmacı, İlhan Mansız’ın yanı sıra bir diğer eski futbolcu Serhat Akın’a da çok kırgın olduğunu açıkladı.

OKU ➤  İbrahim Tatlıses, Bodrum sezonunu açtı

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın