PAYLAŞ
şeyma subaşı

Acun Ilıcalı ile uzun süredir birliktelik yaşayan ve beraberliklerinden bir kızları olan Şeyma Subaşı’ndan evlilik açıklaması geldi.

Acun Ilıcalı‘nın sevgilisi ve kızı Melisa’nın annesi Şeyma Subaşı, her geçen gün evlilik sorularıyla karşılaşıyor. Bir süredir beraber yaşayan çiftin artık evliliğe doğru yol alması beklenirken, şoke edici itiraf Şeyma Subaşı’ndan geldi.

MUTLU HAYATI SOSYAL MEDYADA

Acun Ilıcalı’nın sevgilisi ve kızı Melisa’nın annesi Şeyma Subaşı, İstanbul-Miami arası mekik dokuyor. Sosyal medyadan yaptığı paylaşımlarla da keyifli bir hayat sürdüğünü gösteriyor. Ilıcalı’nın eşi Zeynep Ilıcalı’dan boşanmasından sonra Şeyma-Acun çifti sosyal medyadan fotoğraf paylaşmaya ve basının karşısına birlikte çıkmaya başlamıştı.

SORU ÜZERİNE YANITLADI, TERS KÖŞEDE BIRAKTI

İlişkilerinin evliliğe gitmesi beklenirken, Subaşı’nın cevabı herkesi şaşırttı. Birkaç gün önce koyduğu fotoğrafa binlerce yorum gelen Subaşı, sadece bir takipçisine cevap verdi. “Neden evlenmeden çocuk yaptınız, evlenmeyi düşünüyor musunuz” sorusuna; “Allah öyle nasip etti. Hayır düşünmüyorum” diye cevap verdi.

ŞEYMA SUBAŞI KİMDİR?

02 Temmuz 1990 tarihinde Samsun’da dünyaya gelen Şeyma Subaşı, şöhret merdivenlerini 2008 yılında katılmış olduğu Miss Turkey yarışmasıyla tırmanmaya başlamıştır. Henüz 16 yaşında katılmış olduğu yarışma, onun hayatına yön çizmesinde önemli bir rol oynamıştır. Ünlü tasarımcıların moda defilelerinde boy göstermiş ve bunun sonucunda üniversite öğrenimini de kariyerine uygun belirlemiştir. İstanbul Aydın Üniversitesi’nde Moda Tasarım Programı öğrencisi olan Subaşı, Var Mısın Yok Musun? yarışmasına katılmış ve 69 bin tl ödül kazanarak ayrılmıştır.

OKU ➤  Şükran Ovalı anne olacak

Bu tarihten sonra Acun Ilıcalı ile yakınlaşan Subaşı, Yok Böyle Dans isimli yarışmada kostüm tasarımcısı olarak çalışmaya başlamıştır.

Acun Ilıcalı ile aşk yaşayan ve bu ilişkiden de bir çocuğu bulunan Şeyma Şubaşı’nın Instagram hesabından paylaştığı fotoğraf olay olmuş, Subaşı’nın İspanya Ibiza’da yemek yerken çekilen karede parmağındaki tektaş yüzüğe yorum yağmıştı.

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın