Şevval Sam’ın zor anları

Özel bir gecede sahne almak için Bodrum'a gelen Şevval Sam, hayranlarının yoğun ilgisine maruz kaldı. Sam, kendisi ile selfie çekilmek için sıraya giren hayranlarını kırmayarak hem selfie çektirdi hem de şarkılarını söyledi

PAYLAŞ

Şevval Sam’ın zor anları. Özel bir gecede sahne almak için Bodrum’a gelen Şevval Sam, hayranlarının yoğun ilgisine maruz kaldı. Sam, kendisi ile selfie çekilmek için sıraya giren hayranlarını kırmayarak hem selfie çektirdi hem de şarkılarını söyledi.Şevval Sam’ın zor anları..

sevval-sam
Şevval Sam’ın zor anları. Özel bir gecede sahne almak için Bodrum’a gelen Şevval Sam, hayranlarının yoğun ilgisine maruz kaldı. Sam, kendisi ile selfie çekilmek için sıraya giren hayranlarını kırmayarak hem selfie çektirdi hem de şarkılarını söyledi.Şevval Sam’ın zor anları..

Önceki gece özel bir gecede için Bodrum’da sahneye çıkan Şevval Sam geceye katılanlara unutulmaz bir gece yaşattı. Gecede katılanların masalarına giderek şarkı söyleyen Şevval Sam sevilen şarkılarını seslendirdi. Sahneden inip hayranlarının arasına giren Şam zor anlar da yaşadı. Bir anda telefonu alan vatandaşlar fotoğraf çektirmek için sıraya girdi. Bir yandan şarkı söyleyen Sam bir yandan da hiçbir hayranını kırmayarak fotoğraf çektirdi. Neşeli tavırları ve derin sırt dekolteli elbisesi ise ile dikkatleri üzerine çeken ünlü sanatçı şıklığıyla da göz doldurdu. hayranlarının arasından çıkarak yeniden sahneye dönen Sam bir hayranının ricasını kırmayarak beraber düet yapmayı da ihmal etmedi.

OKU ➤  Bu magazin türleri hemen aşık olan cinsten canlılar

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın