PAYLAŞ

Özel haber… Türk makyöz Serkan Şen, Kim Kardashian’ın kalbini nasıl fethetti?

Kim Kardashian ve 15 yıldır makyözlüğünü yapan Mario Dedivanovic Dubai’de büyük bir event yaptılar.

Bir süre önce tanıdığım Türk makyöz Serkan Şen de Dubai’deki makyaj teknikleri eventine davetliydi. Giderken de haber vermiş ve seni bilgilendireceğim demişti.

Serkan Şen, 500 kişinin katıldığı etkinlikte ilgi odağı oldu. Şen, yönelttiği sorular ve tatbiki olarak gösterdiği makyaj teknikleriyle Kim Kardashian ile Mario Dedivanovic’i şaşırttı. Serkan, gelir gelmez de beni aradı ve fotoğrafları getirdi.

Kim Kardashian, Serkan Şen’i daha yakından tanımak için Londra’ya davet etti. Uçak biletini aldı, Londra’da kalacağı oteli dahi ayarladı.

Serkan Şen’e çok sıcak davranan Kim Kardashian, “Seni çok sıcak ve enerjik buldum. Tarzını çok beğendim. Bundan sonra birlikte çalışmak isterim” dedi.

Serkan şen’le milyonlarca kişinin takip ettiği sosyal medya sayfalarında fotoğraflarını da paylaşan Kim Kardashian, bu sayede onu takipçilerine de yakından tanıttı.

Dünyanın en çok okunan magazin dergilerinde de Kim Kardashian ile fotoğrafları ve röportajları yer alan Serkan Şen bu haberi okuduğunuz şu sırada Londra’da Kim Kardashian ile buluşuyor olacak.

OKU ➤  Kozmetik reklamında Sinem Kobal gitti Demet Özdemir geldi

Serkan’ın haberlerini buradan takip edebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın