PAYLAŞ
serenay aktaş

Serenay Aktaş, önceki gece Karaköy’de erkek arkadaşıyla bankamatik sırasında beklerken objektife yansıdı. Fotoğrafları çekilirken panikleyen eski Survivor yıldızı “Eyvah çektiler, sen kaybol!” diyerek erkek arkadaşını uzaklaştırdı.

ERKEK ARKADAŞINI YOLLADIKTAN SONRA KAMERALARA POZ VERDİ

Oyuncu erkek arkadaşını yolladıktan sonra kendilerini yakalayan muhabirlerin karşısına geçip poz vermeyi de ihmal etmedi.

serenay aktaş

SERENAY AKTAŞ KİMDİR?

Bakırköy’de doğdu. Oyunculuk alanındaki yeteneğinin yanısıra kendine özgü pek çok dikkat çekici özelliğe sahip, aynı zamanda Türkiye Kadınlar Futbol 2. Ligi takımlarından 1207 Antalya Muratpaşa Belediyespor görev alan yetenekli bir futbolcudur. Yazı yazmaya da özel bir ilgisi bulunan Serenay Aktaş şiir dili etkisi taşıyan düz yazılarını da ileride yayımlamayı düşünüyor.

Oyunculuk alanında da genç yaşına rağmen kısa zamanda tecrübeler edinmeye başlayan Serenay Aktaş’ın her daim dillendirdiği bir özelliğiyse annesine olan düşkünlüğü ve sevgisi. Tüm bunların yanında halen özellikle oyunculukla ilgili çok yönlü çalışmalarını sürdüren Serenay Aktaş ışıltısı, yeteneği ve güzelliğiyle başarı yolunda emin adımlarla ilerleyişini sürdürmektedir

OKU ➤  Sera Tokdemir 37 oldu!

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın