PAYLAŞ

Senaristlerde bir sorun var. Senaristler Fü’ye bir duayı çok gördü!

Cesur ve Güzel’in dün akşam ekrana gelen bölümünde Cesur karakterini canlandıran Kıvanç Tatlıtuğ annesi Fügen Karahasanoğlu’nun kabrini ziyaret etti her şeyi yaptı ama bir şey hariç…

Ümit Buget yazdı

milliyet.com.tr’den Ümit Buget yazdı: Star Tv’nin ‘Vatanım Sensin’le birlikte perşembe akşamı ekranı domine eden dizisi Cesur ve Güzel’de dün akşam ilginç bir mezarlık sahnesi yaşandı.

Kahramanlar dua edince ‘cool’ görünmekten mi uzaklaşıyor bilmiyorum ama izleyici böyle bir sahne görünce gerçeklikten ve inandırıcılıktan epey uzaklaşıyor.

Cesur Alemdaroğlu, bir önceki bölüm sürpriz bir şekilde hayatını kaybeden annesi Fügen Hanım’ı kabri başında ziyaret etti.

Uzun sayılabilecek sahnede; eğildi, kalktı, oturdu, mezardaki taşları temizledi, elini başına götürdü, kalbine götürdü, sanki o da bir şey eksik gibi düşündü ama bir türlü olmadı.

SENARİSTLER CESUR’UN ANNESİNE BİR DUAYI ÇOK GÖRDÜ!

Velhasıl senaristler Cesur’un annesine bir duayı çok gördüler.

Kahramanlar dua edince ‘cool’ görünmekten mi uzaklaşıyor bilmiyorum ama izleyici böyle bir sahne görünce gerçeklikten ve inandırıcılıktan epey uzaklaşıyor.

Cesur ve Güzel konusu

9 Mart Perşembe yayınlanan 17. Bölüm

Cesur için zor günler! Yaşananlar Sühan ile Cesur’un arasını açıyor.

Cesur annesinin trajik ölümüyle şoktadır. Tahsin Korludağ olay yerinde göz altına alınır. Ama Cesur bu acıyla alev alev yanmaktadır. Sühan da bu yangından nasibini alır. Cesur, Sühan’ı terk eder..

Cesur’un yokluğunda Sühan, yaşanan acı olayın gizemini çözmeye çabalar, bulunan her kanıt olayı daha da karmaşık hale getirmektedir.

OKU ➤  Müge Anlı'dan alkışlanacak hareket

Tahsin Korludağ masumiyetini ispatlayabilecek mi?

Tahsin Korludağ bu cinayeti işlemediğinde ısrar etse de masumiyetini kanıtlayamadığı için ikinci duruşma gününe kadar hapiste kalmak zorundadır..

Cinayet duruşması yaklaşırken haftalarca ortada görünmeyen Cesur, Korludağ’a geri döner. Eski soruları sorsa da artık bambaşka bir adamdır ve aradığı cevapları almaya bir adım daha yakındır.

Cesur ve Sühan karşı karşıya geldiklerinde Cesur vicdanı ve aşkı arasında yine zor bir karar vermek zorunda kalacaktır.

 

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın