PAYLAŞ

Evlilik planları yaptığı Mustafa Ceceli ile ortak dostu olan Ahmet Hulusi’nin tweet’ine yanıt yazan Selin İmer, sosyal medya sayfasından ‘Gerçeklerin er ya da geç açığa çıkmak gibi iyi bir huyu vardır’ sözünü paylaşarak yuva yıkan kadın suçlamalarına da yanıt vermiş oldu.

Mustafa Ceceli’yle yaşadığı yasak aşk nedeniyle gündeme oturan Selin İmer, suskunluğunu Twitter hesabından bozdu. Ceceli ile İslam ile ilgili çalışmalarıyla tanınan ve şeyh olmadığını vurgulayan Ahmet Hulusi’nin iletisini paylaşan sosyetik güzel İmer, “Gerçeklerin er ya da geç açığa çıkmak gibi iyi bir huyu vardır” sözünü paylaştı. Ceceli’nin eski eşi Sinem Ceceli’den ayrılmasının ardından daha bir hafta geçmeden birlikte olduğunu duyurduğu İmer’in bu paylaşımına bir takipçi tepki verdi: “Sizin gerçekleriniz toplumda ahlaksızlık olarak görünüyor. Bilmem farkında mısın?”

selinimer

KONSER LİSTESİNİ ÖNCE PAYLAŞTI, SONRA SİLDİ

Duymayan Kalmasın’ın haberine göre; özel hayatındaki kaos sonrası konser vetosu yediği söylenen Ceceli, geçtiğimiz Cuma günü “Nerede kalmıştık?” diyerek, 10 konserlik liste yayınlamıştı. Boşanma sonrası ilk konserini yarın Düzce’de verecek olan Ceceli’nin bu listeyi sayfasından kaldırdırması şaşırttı.

SAYFASINI YORUMA KAPATTI

Öte yandan ABD’den dönen Ceceli, havalimanında da gazetecilerle karşılaşmamak için taktik yaptı ve Genel Havacılık’tan çıkış yaparak basını atlatmayı başardı. İstanbul’a gelir gelmez oğlu Arın’la buluşan popçu, 3 ayrı açıdan çekilen pozunu paylaşarak şaşırttı. Sosyal medyadan gelen olumsuz mesajlar yüzünden sayfasını yoruma kapatan şarkıcı, daha sonra ailesiyle bir araya gelip kendisi gibi aranjör olan kardeşi Sinan’ın doğum gününü kutladı.

OKU ➤  Beyin Ölümü Gerçekleşen İbrahim Erkal'la İlgili Son Kararı Eşi Verecek

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın