PAYLAŞ

‘Selam Dengesiz’ ile iddialı bir çıkışa hazırlanıyor

Ayşe Hatun Önal, yeni albümü ‘Selam Dengesiz’ ile iddialı bir çıkış yapmaya hazırlanıyor.

10 şarkı ve versiyonlarla birlikte toplam 16 şarkının yer aldığı “Selam Dengesiz” albümünde söz ve müziklerde İsra Gülümser, Gülşah Tütüncü, Gülhan, Onur Özdemir (Onurr) ve Alper Narman imzaları bulunurken, “Dur Dünyam” şarkısının sözü ve müziği ise Ayşe Hatun Önal’ın kendi imzasını taşıyor.

Son yıllarda tanıştığı yeni müzik tarzları ile cesur işler yapmaya yönelen Ayşe Hatun Önal, ‘Selam Dengesiz’ albümünde kullandığı elektronik altyapılarla yalnızca pop müzik dinleyicilerinin değil aynı zamanda dans müziği dinleyicilerinin de dikkatini çekecek.

Albümünün çıkışını; sözleri İsra Gülümser, müziği Ahmed Salah Hosny, düzenlemesi ise Mahmut Orhan imzası taşıyan ‘Olay’ isimli şarkısıyla yapan Ayşe Hatun Önal, şarkının kendisiyle olduğu kadar video klibiyle de uzun süre konuşulacak gibi görünüyor.

Farklı stiliyle de çok konuşulacak olan Ayşe Hatun Önal’ın kostümleri, sıradışı işlere imza atan, Pink, Rihanna, Madonna gibi dünyaca ünlü yıldızların sahne kostümlerini tasarlayan, ABD’nin ünlü stil danışmanlarından Punk Kouture tarafından hazırlandı.

OKU ➤  Hülya Koçyiğit ameliyat sonrası sevenlerine seslendi

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın