PAYLAŞ
Sedat Doğan'ın Ailesinden Işın Karaca'ya Ağır Suçlama

Işın Karaca’nın Brezilya’da sokaklarda yaşadığı ortaya çıkan eski eşi Sedat Doğan’ın anneannesi ve babası ilk kez konuştu. Işın Karaca’yı suçlayan aile ‘Işın, Sedat’a çocuğunu göstermedi’ dedi.

Sedat Doğan’ın 80 yaşındaki anneannesi Saliha Demir, torunun Brezilya’da perişan durumda olması karşısındaki çaresizliği Duymayan Kalmasın programına anlattı.Işın Karaca’yı da eleştiren Saliha Demir şunları söyledi:

Benim evladımı mahvettiler, Esin (Övet) ile çok güzel evliliği vardı. Ne yaptı ne etti, Işın Karaca yuvasını yıktı. Esin ile ayrıldıktan sonra Sedat, Işın’la birlikte oldu. Çocuğu oldu, çocuğu hiç göstermedi. Sedat sonra kötü şeylere düştü…

Işın çocuğunu Sedat’a göstermiyor. Şimdi evlendiği adam için ‘onun babası var’ diyor. Hayır, onun babası Sedat Doğan. O bizim kanımız. Allah rızası için benim evladımı bu durumdan kurtarın. Sedat öyle bir çocuk değildi. İşi gücü vardı, işine taş koydular işsiz kaldı. İşleri toparlamak için ‘beni Brezilya’ya gönderin’ dedi. Annesi de gönderdi.

O torun bizim torunumuz… Işın Karaca, lütfen! O çocuğu Sedat’a göster. O onun babası, ona zarar verecek değil. Bulaşıcı hastalığı da yok Sedat’ın çocuğunu görürse kendine gelir. Ne için böyle yapıyorsun? Çocuğunu Sedat’a göster. Mahvoldu Sedat’ım.

Sen ne için çocuğu babasına göstermiyorsun? Sedat Doğan o çocuğun babası. Mia bizim kanımızı taşıyor, o bizim çocuğumuz. Işın’ı hep arıyorum telefonlara çıkmıyor, bizimle de konuşmuyor.

OKU ➤  Türkiye’de sosyal medya kullanımı bu yıl ne kadar arttı?

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın