PAYLAŞ

Star TV’de ekranlara gelen ‘Duymayan Kalmasın’ adlı magazin programı, Seda Sayan-Erkan Çelik ayrılığını masaya yatırdı.

Seda Sayan ile erkan çelik arasındaki 6 yıllık ilişki geçtiğimiz haftalarda sona ermişti. Bu kararın ardında Sayan’ın oğlu Oğulcan’ın vetosu olduğu söylenmiş, annesinin evliliğine karşı çıktığı iddia edilmişti. star TV’de yayınlanan ‘Duymayan Kalmasın’ programı, bu ilişkinin bitişiyle ilgili yeni bir iddia ortaya attı.

Erkan Çelik’in, gayrimenkul zengini Seda Sayan’dan bazı gayrimenkullerini kendisinin üzerine geçirmesini istediği öne sürüldü. Bunun sonucunda Sayan’ın ayrılık kararı aldığı iddia edildi.

SEDA SAYAN VE ERKAN ÇELİK NEDEN AYRILMIŞTI?

Sayan, yoğun iş hayatı ve geçen zamanın ilişkiyi tükettiğini, bu nedenle ayrılık kararı aldıklarını belirtti.

Sayan açıklamasında şöyle dedi: “Söz yazarı Erkan Çelik ile sevgi, saygı ve sadakat çerçevesinde devam eden beraberliğimizde aşkı, dostluğu ve iş arkadaşlığını hepinizin gözleri önünde yaşadık. Hayatın yüklerini beraber omuzlayıp büyük emeklerle var ettiğimiz bu ilişkide, gerek yoğun iş hayatlarımızın gerekse 6 yıllık beraberliğin getirmiş olduğu yorgunlukla maalesef ilişkimizi tüketme noktasına geldik. Bu sebeple ayrılığın bizler açısından yapılacak en doğru tercih olduğuna karar verdik. Bu ayrılık elbette ki sadece aramızdaki aşk ilişkisi ile sınırlı kalacaktır.

İş arkadaşlığımız ve dostluğumuz bakidir. Öyle ki Erkan Bey ile yapımcılarımızı değiştirme gereği bile hissetmedik.

Tüm bu süreçte birbirimize verdiğimiz kıymet hiç eksilmemiş hatta artmıştır. Bundan sonrası için birbirimizin mutluluğundan başka bir temennimiz olamaz.”

OKU ➤  Hamile sevgilisini Buse Narcı ile mi aldattı?

 

 

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın