Sarp, Melek’in gerçekleri anlattığı videoyu buluyor

'İçerde'nin yeni bölümünde Melek, Sarp ile Mert'in kardeş olduğunu söyleyemeden ölmüştü. Başına bir şey gelir diye video hazırlayan Melek, Sarp ile Mert'in kardeş olduğunu söylüyor.

PAYLAŞ

‘İçerde’nin yeni bölümünde Melek, Sarp ile Mert’in kardeş olduğunu söyleyemeden ölmüştü. Başına bir şey gelir diye video hazırlayan Melek, Sarp ile Mert’in kardeş olduğunu söylüyor.

Show TV ekranlarının sevilen dizisinde ‘İçerde’nin 32. bölüm fragmanı yayınlandı. Geçen bölümde Melek ölünce herkes şoke olmuştu. Sarp ile Mert’in kardeş olduğunu söyleyemeden giden Melek, “olur da başıma bir iş gelirse gerçekleri anlatamam diye bu videoyu çekiyorum” diyor. Sarp videoyu bulup Mert’in kardeşi olduğunu öğreniyor.

SARP, MELEK’İN HAZIRLADIĞI VİDEOYU BULUYOR

Melek, hazırladığı videoda Sarp’a, Mert senin kardeşin diyor. Videoyu bulan Sarp tam izlerken Mert de o anları görüyor ve donup kalıyor.

‘İÇERDE’NİN YENİ BÖLÜMÜ 1 MAYIS’TA

‘İçerde’nin yeni bölümü 1 Mayıs Pazartesi günü Show TV ekranlarında yer alacak.

İÇERDE 32. BÖLÜM FRAGMANI;

İÇERDE DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Polis Akademisi öğrencisi Sarp Yılmaz okulu birincilikle tamamlamış ve mezuniyet töreni heyecanı yaşamaktadır. Yıllar önce kaçırılan kardeşi Umut yeni adı Mete’de aynı akademide okumaktadır. Kaçırıldığı yıllarda sokaklarda mendil satan Mete, hayatına girdiği Melek sayesinde sokaklardan kurtularak Polis Akademisine girmiştir. Kardeş olduklarından habersiz Mete ve Sarp okulda çekişme içindelerdir. Biri okulu birincilikle tamamlarken diğeri ikinci olmuştur.

Sarp annesi Füsun Yılmaz ile gecekondu mahallesinde yaşamaktadır. Annesi Umut Ev Yemekleri adında ufak bir lokanta işletmektedir. İşletmenin adını da kaçırılan oğlu Umut’un adını vermiştir. Füsun Yılmaz trafik kazasında annesi ve babasını kaybeden 12 yaşındaki komşu kızını sahiplenerek acısını bir nebze olsun dindirmiştir. Gazeteci olan Eylem, Sarp’la kardeş gibi büyümüş Füsun Hanım’ı hiç üzmemiştir. Kamyoncu baba İbrahim Yılmaz ise 8 cinayet işlemiş uyuşturucu baronu Kebapçı Celal Karabaş’ın suçunu üstlenmesi ile hayatlarını alt üst etmiştir.

OKU ➤  Ünlü İsmin Yüzü Yandı Mı? O İddialara Açıklama Geldi

O yıllarda çocuklarının gözü önünde kelepçe takılarak hapse atılan babanın yarattığı travma Sarp ile Umut’u polis yapmıştır. Akademinin mezuniyet töreninde Sarp’ın hocası Şube Müdürü Yusuf Kaya babasının kirli suçunu ortaya sermiştir. Sarp hocasına silah çeker ve hapse atılır. Avukat olan Melek bu kez Sarp’a el uzatmıştır. Peki ya Melek’i el uzatması için oraya kim göndermiştir? Melek’in manevi babası Kebapçı Celal Koldaş göndermiştir. Babasının suçunu üstlendiği uyuşturucu baronunun gönderdiğini öğrenen Sarp ise deliye dönmüş bir şekilde avukatı istememiştir.

Melek, Sarp’tan çok etkilenince peşini bırakmayacaktır. Sarp’ın hapse girmesi ile okulda yıldız haline gelen Mete, Kaçakçılık ve Organize Şube Müdürü Yusuf Kaya’nın bir numaralı adamı olur. Mete operasyonlar sırasında Sarp’ın kardeş gibi büyüdüğü gazeteci Eylem ile tanışır. Hapisten kurtulan Sarp kötü adamların gözdesi haline gelmiş ve aslında her şeyin bir oyun Sarp’ın ise Köstebek olduğu ortaya çıkana dek nefes kesen olaylar yaşanacaktır. Farklı ailelerde büyütülen iki kardeşin birbirlerini bulmalarını konu alan hikayesini anlatmaktadır.

 

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın