PAYLAŞ

Şarkılarla sahneden eğitime devam… Aktif sahne hayatına 2005 yılında başlayan yorumcu Salih Dinçel, 2017 yılı itibariyle ilk single çalışması “İnan” ile profesyonel müzik hayatına ilk adımını attı.

Lansman konserini Kuzguncuk sanat tiyatrosunda verecek olan Salih Dinçel, hemen ardından BKM mutfakta vereceği konserle hayranları ile buluşmaya hazırlanıyor.

Temmuz ayında çıkaracağı albüm çalışmasındaki eserleri de sevenleriyle buluşturacak olan Salih Dinçel, bir anlamda şarkılarını görücüye çıkararak alkışlarla test edecek.

Sanat yaşantısı yanında Haliç Üniversitesinde akademisyen olarak çalışmaya devam eden sanatçı “Üniversitede ders vermek ile Sahne performansı sergilemek arasında fark yok, iki iş de aslında öğretidir. Barış Manço şarkısı hala insanlara, iyi yaşamayı, erdemli olmayı ve umutsuz olmamayı öğretmektedir. Bu açıdan kalıcı olmak isteyen özellikle yeni çıkan bütün sanatçıların çağın tanığı olması ve öğreti barındıran şarkılar yapması gerekiyor” diyerek sanatçılık yolculuğundaki misyonunu da vurguladı.

Salih Dinçel

Şarkılarla sahneden eğitime devam… Aktif sahne hayatına 2005 yılında başlayan yorumcu Salih Dinçel, 2017 yılı itibariyle ilk single çalışması “İnan” ile profesyonel müzik hayatına ilk adımını attı.

DOĞUM YERİ / TARİHİ: Ankara / 09.05.1986
MEDENİ DURUMU: Bekar
İŞ ADRESİ: Sütlüce Kampüsü / 4.Kat
E-POSTA: salihdincel@halic.edu.tr
Eğitim Bilgileri
LİSANS: Abant İzzet Baysal Üniversitesi, İşletme
YÜKSEK LİSANS: İstanbul Aydın University, İşletme Yönetimi / Lojistik
DOKTORA: Yıldız Teknik Üniversitesi, İşletme / Lojistik

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın