PAYLAŞ
resul dindar
resul dindar

Resul Dindar konserine yoğun ilgi

Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi 2017 Bahar ve Spor Şenlikleri kapsamında Bilecik’te konser veren Karadeniz müziğinin sevilen sesi Resul Dindar’a ilgi yoğun oldu.

 

Resul Dindar konserine yoğun ilgi Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Gülümbe Yerleşkesi içinde bulunan boş arazi üzerinde geçtiğimiz gün 2017 Bahar ve Spor Şenlikleri kapsamında üniversite öğrencileri birbirinden güzel sanatçılarla bir araya gelecek. Bahar ve Spor Şenlikleri kapsamında dün üniversite öğrencileri ve Bileciklilere konser veren Resul Dindar’a ilgi yoğun oldu. Konser yapılacak alanı saatler önce doldurmaya başlayan öğrenciler Resul Dindar’ı dinlemek için adeta öncelerde yer kapmak için birbirleriyle yarıştılar. Birbirinden güzel stantların açıldığı konser alanda gönüllerince eğlenirken, Resul Dindar zaman zaman duygusal şarkılarıyla öğrencileri hüzünlendirdi. Konserin son bölümlerinde horan çoşan öğrencilere kendilerinden geçtiler.
Konseri Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İbrahim Taş’ta seyrederken öğrenciler bugün Buray konseri ile eğlencelerine devam edecek.

OKU ➤  Resul Dindar Karadeniz türküleriyle coşturdu

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın