PAYLAŞ

Yeni yılın ilk saatlerinde bir terör saldırısıyla sarsılan Reina’da 39 kişi hayatını kaybetmişti. Geride bıraktığımız gün İBB Encümenince yıkım kararı alınan mekanın yerine bakın ne yapılacak.

İstanbul’un meşhur yeme içme ve eğlence mekanı Reina yılbaşı akşamı terör saldırısına uğramış 39 kişi hayatını kaybetmişti. Uzun süre kapalı kalan eğlence mekanı, İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin, “Beşiktaş İlçesi, Ortaköy Mahallesi’nde bulunan Reina isimli eğlence mekanında mevzuata aykırı kısımlar için İstanbul Büyükşehir Belediyesi Encümenince yıkım kararı alınmıştır” açıklamasıyla yıkıldı.

REİNA’NIN YERİNE NE YAPILACAK?

Hürriyet’ten Gökhan Kimsesizcan’ın yazısına göre, Reina’nın sahibi Mehmet Koçarslan’ın mahkemelik olduğu mal sahibi Ferit Şahenk’in buraya beş yıldızlı bir otel yapacağı yıllardır konuşuluyordu. Şimdi ise Doğuş grubunun D.ream adlı yeme, içme ve eğlence şirketiyle beş yıldızlı otel yerine burada 29, Fenix, Le Petit Maison, Zuma, Da Mario gibi kendi markalarının yer alacağı projeyi hayata geçireceği kulislerde konuşulmaya başlandı.

OKU ➤  Aleyna Tilki, Şoray kurallarına uyacak

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın