PAYLAŞ

Sinemadaki Recep İvedik 5 fırtınası 6’ıncı haftada dindi. Geçen hafta içi en çok izlenen Türk filmi, Sonsuz Aşk oldu.

Recep İvedik 5 vizyona girdiği günden bu yana gişede en çok iş yapan film oldu. Recep İvedik 5, 2 Nisan tarihi itibariyle 7 milyon izleyici barajını aştı ve 7 milyon 93 bin kişi tarafından izlendi.

Recep İvedik 5, tüm zamanların en çok izlenen Türk filmi sıralamasında Recep İvedik 4’ü geçmeye bir adım daha yaklaştı. Recep İvedik 4, 7 milyon 369 bin kişi tarafından izlenmişti. Recep İvedik 5, böylece 82 milyon 854 bin lira gişe hasılatı elde etti.

HAFTA İÇİ BİRİNCİSİ “SONSUZ AŞK” OLDU

Geçen hafta içi en çok izlenen filmi ise, başrollerinde Murat Yıldırım ve Fahriye Evcen’in oynadığı “Sonsuz Aşk” oldu.

Haftasonu ise Recep İvedik 5 “En çok izlenen Türk filmi” kateforisinde tahtını geri aldı. 31 Mart-2 Nisan günleri arasında Recep İvedik 5’i 103 bin 468 kişi izledi. Recep İvedik 5’i, 92 bin 347 kişinin izlediği Sonsuz Aşk ve 73 bin kişinin izlediği Tatlım Tatlım takip etti.

215 BİN KİŞİ İZLEDİ

Box Office’den derlenen bilgilere göre, 24 Mart’ta vizyona giren ‘Sonsuz Aşk’, 24-30 Mart tarihleri arasında 215 bin 950 kişi tarafından izlendi ve ‘ Recep İvedik 5’i tahtından etti.

‘RECEP İVEDİK 5’ İKİNCİ SIRADA YER ALDI

Geçen haftanın en çok izlenen ikinci filmi 213 bin 277 seyirci ile ‘ Recep İvedik 5’ olurken, üçüncü sırada 169 bin 611 seyirci ile Yılmaz Erdoğan’ın yönetmenliğini üstlendiği ‘Tatlım Tatlım’ filmi yer aldı.

OKU ➤  Japonların İmera Sevgisi

FİLMİN KONUSU

 

Normal şartlarda hiçbir ortak noktaları ve aynı ortamda bulunmaları için sebepleri bulunmayan ikili arasında büyük bir aşk başlar. Ancak bu farklı hayatlar, aralarındaki aşkın önüne çok fazla engel çıkmasına neden olacaktır.

İşte geçen haftaki rakamlar;

 

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın