PAYLAŞ

Her filmi ile reyting rekorları kıran Şahan Gökbakar, 5. filmi Recep İvedik 5 için gün sayıyor. İzleyiciler ise heyecanla filmin çıkmasını bekliyor. Merak edenler için Recep İvedik 5 filminin fragmanını yayınladık.

Yapımcılığını Çamaşırhane Film’in üstlendiği “Recep İvedik 5”, 16 Şubat’ta vizyona girecek.

RECEP İVEDİK 5’İN KONUSU

Başrolünde Şahan Gökbakar’ın yer aldığı Recep İvedik 5’in yönetmenliğini yine Togan Gökbakar üstlenirken, senaryosunu ise Şahan Gökbakar ve Togan Gökbakar birlikte kaleme aldı.
Recep İvedik 5’in, bir hafta İstanbul, bir hafta Üsküp ve 5 hafta Antalya’da bulunan Gloria Sports Arena’da yapılan çekimleri, gerçek bir olimpiyat müsabakası şeklinde yapıldı. Filmde yaklaşık 200 sporcu ve 3 bin figüran rol aldı. Sporcular Antalya, İzmir, İstanbul, Ankara ve yurt dışında gerçekleştirilen seçmeler sonucunda belirlendi.


Recep İvedik 5’te, Şahan Gökbakar bu kez otobüs şoförü oldu. Mahalle sakinlerinden İsmet’in vefatı üzerine, onun için son görevini yerine getirmek üzere yola çıkan Recep İvedik, milli takımı yurt dışındaki bir spor organizasyonuna götürdüğünü fark ettiğinde artık geri dönüşü olmayan bir maceraya giriyor. Senaryo gereği otobüs seyir halindeyken muavinle yer değiştirmeye kalkınca, 20 kişilik genç sporcu kafilesi heyecanlı anlar yaşıyor.

Recep İvedik, yaşanan gelişmeler sonucunda ekip başkanının takımı müsabakalardan çekme kararı alması üzerine, kendini kafile başkanı ilan ederken, genç sporcularla birlikte müsabakalarda hiç beklenmeyen olaylar yaşanmasına yol açıyor.

OKU ➤  11 günlük izlenme rakamı

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın