PAYLAŞ

Katıldığı bir TV programında kendi yazdığı şarkısıyla adını duyurmayı başaran Dilek Günay’ın “Hasretin Kaldı Bende” adli Pop-slov tarzındaki single çalışması, Arpej müzik etiketi ile uluslar arası çapta dijital platformlardaki yerini aldı.

Sözü ve müziği Günay’ın kendisine ait olan şarkının düzenlemesi Mesut ÖZŞAHİN, mix&mastring ise Candar KÖKER tarafından yapıldı.

İLK ÇALIŞMASI DA BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

Günay, 2012 yılında katıldığı Kral Tv’de yayımlanan “0 km” programında ilk kez seslendirdiği “Aşka Kandım” adlı şarkısı ile profesyonel anlamda adını duyurmayı başardı.

Dilek Günay, uzun suren müzik altyapı çalışmasının ardından yepyeni single’ı “Hasretin Kaldı Bende”yi çıkararak Apple müzik platformu olan Itunes aracalığıyla uluslar arası çapta müzikseverlerin beğenisine sundu.

Genç yetenek Dilek Günay, bir yandan single albümünün promosyon çalışmalarını sürdürürken, şarkının klip çekimleri için de hazırlıklara başladı.

Radyolarda yayınlanmaya başlayan ‘Hasretin Kaldı Bende’ beğeniyle karşılandı.

Dilek Günay Kimdir?

Dilek GÜNAY, Kocaeli’de doğdu. 3,5 yaşında baleyle tanıştı ve 3.sınıfa kadar bale eğitimi aldı. Üniversiteye hazırlanırken pratik olarak gitar kursuna gitti. Ardından, Kocaeli Büyükşehir Belediye Konservatuarı TSM Şan bölümünü kazandı. Birkaç yerel gazetede gazetecilik yaptı. Ayrıca kendisini konserine davet eden Şükriye Tutkun ile tanışıp beraber türkü söyleme fırsatını da buldu.

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın