PAYLAŞ

Pelin Karahan ikinci kez anne oldu! Üç yıl önce dünyaevine giren Pelin Karahan ve Bedri Güntay, ikinci kez bebek mutluluğu yaşadı.

Ali Demir adında bir oğulları olan çift, Can Eyüp adını verdikleri ikinci bebeklerini kucaklarına aldı.

Hem ünlü oyuncunun hem de dün saat 17.00’de Liv Hospital’da dünyaya gelen bebeğin ve sağlık durumunun iyi olduğu açıklandı.

Pelin Karahan kimdir?

Pelin Karahan ikinci kez anne oldu

Vildan Pelin Karahan Güntay (d. 6 Ekim 1984), Türk oyuncu ve sunucu.

Pelin Karahan ikinci kez anne oldu! Üç yıl önce dünyaevine giren Pelin Karahan ve Bedri Güntay, ikinci kez bebek mutluluğu yaşadı.

Vildan Pelin Karahan, İlkokulu Arı Koleji’nde okudu. Ortaokulun bir bölümünü Ankara Gaziosmanpaşa İlköğretim Okulu’nda ve Ödemiş İlköğretim Okulu’nda tamamladı. Aynı yıl Polis Koleji’ni kazandı. Daha sonra Polis Kolejini bırakıp Ankara Sokullu Mehmet Paşa Lisesi’ne devam etti ve başarıyla mezun oldu.

Anadolu Üniversitesi Turizm İşletme’den mezun oldu. Karahan, okul yıllarında çeşitli faaliyetlere büyük katılım gösterdi. İstanbul’a çalışmak için geldiğinde ek iş olarak çalışmak için Erberk Ajans’a kaydoldu.

Bu ajans aracılığıyla Çağan Irmak ile Demirdöküm reklam filmini çekti. Daha sonra Kavak Yelleri dizisinin seçmelerine katıldı ve Aslı rolüne seçildi.Bu dizide Dağhan Külegeç ile olan uyumu göz doldurdu ve efsane iki aşık Aslı Efe’yi AsEf’i yaşattı. Reklamların devamı da geldi.

Nestle Kit-Kat, Coca Cola Light, Ülker Royal Golf, Yedigün, Carrefour, Penti, Komili Şampuan, İpana reklam filmlerinde de oynadı.Muhteşem Yüzyıl adlı dizide Mihrimah Sultan’ı canlandırdı.

OKU ➤  Engin Altan Düzyatan öldü iddiası sevenlerini korkuttu!

TRT Okul’da “Bir Evde” adlı hayvan bakımı programını sundu.

2011 yılının ekim ayında pilates eğitmeni Erdinç Bekiroğlu ile Barselona’da evlendi. Ancak Bekiroğlu’ndan 2013 yılı Kasım ayında boşandı.

24 Haziran 2014’te iş adamı Bedri Güntay ile Adile Sultan Sarayı’nda evlendi.

27 Aralık 2014’te Ali Demir Güntay isminde bir oğlu oldu.

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın