PAYLAŞ

Pasta bahane Tülin şahane! Tülin Şahin’in güzelliğinden ve enerjisinden ilham alınarak hayata geçirilen ‘TULİSS’ pastasının 17. edisyonunun tanıtım çekimleri yapıldı.

Bir otelin loungeında hazırlanan pastalar büyük ilgi gördüğü için kısa bir sürede çok sayıda çeşidi yapıldı. Tülin Şahin yeni edisyonun tanıtım çekimi için geride bıraktığımız günlerde kameraların karşısına geçti ve bu çekimlerden kamera arkası görüntüler paylaştı. Kocası Mehmet Özer ile ayrılık iddialarını yalanlayan ikiliden Tülin Şahin, mini eteği ve göbeğini açıkta bırakan kıyafetiyle tüm bakışları üzerine toplarken sadece 125 kalori olan pastasını büyük bir keyifle tanıttı. Şahin, pastanın tanıtım çekimleri sırasındaki görüntülerini sosyal medya hesabından paylaştı ve güzelliğiyle yine göz doldurdu. Şahin’in paylaştığı videonun altına gelen yorumlar onun güzelliğine yapılan övgülerle doluydu. İçlerinde, ‘Pasta bahane Tülin şahane’ yorumu öne çıktı.

TÜLİN ŞAHİN KİMDİR?

1980 yılında Danimarka’nın Odense şehrinde dünyaya gelmiştir. Aslen ailesi Sivaslıdır. Yurtdışında dünyaya gelmenin ve burada büyümenin farklı avantaj ve dezavantajlarını bu noktada yaşadığını görebiliyoruz. Ancak daha fazla özellikle dil açısından yaptığı meslekte Avrupa’da dünyaya gelmenin ve burada büyümüş olmanın avantajlarından sıklıkla söz ettiğini söyleyebiliriz. Modelist ve oyunculuk alanında ünlenen Tülin Şahin Anadolu Üniversite’sinde ve yurtdışında çeşitli alanlarda eğitim hayatını tamamlamıştır.

Özellikle ilk yıllarında bir modelist tarafından keşfedilen ve bu sıralarda farklı alışveriş merkezlerinde çeşitli işler yapmakta olan Tülin Şahin mankenlik alanında deneyim kazanmak istemiştir. Bu açıdan eğitim amacıyla farklı ülkeleri tercih etmiştir. 98 yılında Paris’te mankenlik eğitiminin ilk aşamasına başlamıştır. Sonrasında Türkiye’ye dönmüştür. Türkiye’de özellikle Zeki Triko’dan gelen iş teklifini değerlendirmesini tavsiye eden arkadaşlarının çağrısına kulak vererek ilk iş deneyimini burada yaşadı. Bir çok dünya markası ile çalışma imkanı bulsa da medya sektöründeki en büyük patlamayı şüphesiz Acun Ilıcalı ile birlikte yaptığı programlarda kazanmıştır. Cindy Crawford’a benzerliği sebebiyle Türkiye’de Sivaslı Sindi olarak bilinir.

OKU ➤  Tanıyorum ama tanışmıyorum

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın