Pascal Nouma Bodrum’u Salladı

Pascal Nouma Bodrum’u Salladı.Beşiktaş’ın efsane futbolcusu Pascal Nouma’nın Bodrum’da sahne aldığı eğlence mekanında izdiham yaşandı.

PAYLAŞ

Pascal Nouma Bodrum’u Salladı

Beşiktaş’ın efsane futbolcusu Pascal Nouma’nın Bodrum’da sahne aldığı eğlence mekanında izdiham yaşandı.

Yaz sezonunun açılmasıyla birlikte Bodrum gecelerinde birbirinden ünlü isimler sahne almaya başladı. Bodrum’un en ünlü mekanlarından biri olan Pasha kulüpte sahne alan eski futbolcu Pascal Nouma eğlenmeye gelen yerli ve yabancı turistleri coşturdu. Nouma yaptığı dans şovlar ve canlı performansı ile eğlenmeye gelenlere doyasıya bir gece yaşattı.

Yaklaşık 3 saat boyunca sahnede kalan Nouma, yaz boyunca Bodrum’da olacağını belirterek Bodrum’un çok güzel olduğunu söyledi. Nouma, gazetecilerin futbolun mu yoksa Dj’lik mi zor olduğu yönündeki sorusuna; “2 tane Pascal var şimdiki Pascal’ı konuşuyoruz ama eski Pascal’ı konuşmuyoruz. Akşama kadar futbol, gece ise Dj Pascal var.Dj’lik biraz zor ama çok iyi ve eğlenceli” şeklinde cevap verdi.
Fenerbahçe – Beşiktaş derbisi için “1-0 olsun Beşiktaş kazansın” diyen Nouma, şöyle konuştu: “Bütün dünya bilir ben Beşiktaşlıyım. O yüzden bu sene şampiyon Beşiktaş. Fenerbahçe’yi de yenerek şampiyon olacak”

 

BEŞİKTAŞ’IN EFSANE FUTBOLCUSU PASCAL NOUMA’NIN BODRUM’DA SAHNE ALDIĞI EĞLENCE MEKANINDA İZDİHAM OLDU.

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın