PAYLAŞ

Kara Sevda dizisiyle şu anda başarılı bir performans ortaya koyan Burak Özçivit ve yine kendisi gibi oyuncu sevgilisi Fahriye Evcen, önceki gün Arnavutköy Balıkçısı’ndaydı.

Çıkışta, İranlı Mahlagha Jaberi’nin sosyal medyada Özçivit’e “Yakışıklı” diye mesaj gönderdiği, bunun Evcen’i kızdırdığı iddiası gündeme geldi.

Ne önemli mesele

Burak Özçivit, kıskançlık nedeniyle Jaberi’yi engellediği söylentisiyle ilgili soruyu “Ne önemli mesele” deyip geçiştirdi.

Yüzük dikkat çekti

Bu arada Fahriye Evcen’in yaklaşık 50 bin TL değerinde olduğu öğrenilen yüzüğü dikkat çekti.

Arnavutköy Balıkçısı

Dünyanın incisi boğaz’ın en güzel yerlerinden olan Arnavutköy’de açılan Arnavutköy Balıkçısı kısa sürede İstanbul’un fark yaratan balık restoranlarından oldu.

Günlük ve taze deniz ürünlerinin doyumsuz lezzetlere laştığı Arnavutköy Balıkçısı sıcaklık, kalite ve Boğaz manzarası eşliğinde adeta balık şöleni sunuyor.

Arnavutköy Balıkçısı’nın menüsünde klasikleşmiş deniz lezzetlerine farklı yorumlarıyla mezeler eşlik ediyor.

Levrek, lüfer, çinekop, fener kavurma, kırlangıç buğulama, tereyağında karides, balık köftesi, ahtapot salatası gibi onlarca farklı lezzet, balık zevkine tat katıyor.

Restoranın işletmecilerinden Muharrem Özcan müşterilere sundukları tüm tatların büyük beğeni topladığını, özellikle balık çorbası ve dondurmalı irmik helvası, kızarmış dondurma ve kestane tatlısını buluşturan “üç tatlı” ile Boğaz’da adeta yankı yarattıklarını söylüyor.

Arnavutköy Balıkçısı’nın kapalı salonu 100 kişilik. 110 kişilik de ısıtma sistemli açık alanı olan restoran gündüz 12.00 gece 01.00 arası hizmet veriyor. Arnavutköy Balıkçısı’nın sunduğu lezzet şöleninin arkasında yaklaşık 30 kişilik bir ekip var.

OKU ➤  Derya Bozovalı'nın Les Ottomans'da Fas usülü doğum günü!

Arnavutköy Mahallesi Arnavutköy Yolu No:4 34345, Beşiktas İstanbul, (0212) 257 05 25

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın