PAYLAŞ

Paramparça gitti Söz geldi. Star TV’nin merakla beklenen dizisi Söz, Pazartesi günü ekran macerasına başlayacak.

Paramparça’nın final yapmasının ardından kartlar yeniden dağıtılacak. Televizyon dünyasının iki başarılı ismi Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın yapım şirketlerinin birleşmesi ile oluşan TIMS&B’nin ilk projesi ‘Söz’ 3 Nisan Pazartesi günü başlıyor.

Kıdemli Üsteğmen Yavuz önderliğinde zorlu koşullarda, gece gündüz demeden düşmanla çetin bir mücadeleye girip şehadet yemini ederler.

Zekası ve cesaretiyle bütün timin saygısını ve güvenini kazanan Kıdemli Üsteğmen ve tim komutanı Yavuz rolünü başarılı oyuncu Tolga Sarıtaş canlandırırken; vatanı için gözünü kırpmadan ölüme yürüyen bu özel timin diğer mensuplarını ise;

Mustafa Yıldıran, Burak Sevinç, Görkem Sevindik, Eren Vurdem, Aytaç Şaşmaz, Atakan Arslan, Mehmet Ali Karakuş canlandırıyor.

Show TV’nin dizisi İçerde, atv dizisi Kırgın Çiçekler ve TV8’in fenomen yarışması Survivor, Kanal D’nin dizisi İsimsizler ve Pazartesi bu yarışa dahil olacak. Star TV’nin yeni dizisi Söz’ün reyting kapışması şimdiden merak konusu oldu.
Paramparça gitti Söz geldi. Star TV’nin merakla beklenen dizisi Söz, Pazartesi günü ekran macerasına başlayacak.

Söz ve İsimsizler karşı karşıya Kanal D’nin iddialı dizisi İsimsizler’in de Pazartesi günü ekran macerasına başlamasıyla, reytinglerin nasıl paylaşılacağı şimdiden merak konusu oldu.

Show TV’nin dizisi İçerde, atv dizisi Kırgın Çiçekler ve TV8’in fenomen yarışması Survivor, Kanal D’nin dizisi İsimsizler ve Pazartesi bu yarışa dahil olacak.

Star TV’nin yeni dizisi Söz’ün reyting kapışması şimdiden merak konusu oldu.

OKU ➤  Murat Kekilli'den İnna'ya : "Seni Çılgın!"

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın